Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az is fitymaszukulet, ha csak...

Az is fitymaszukulet, ha csak hátul a féknél nem jon le a bor?

Figyelt kérdés
Teljesen letudom húzni a 3 éves fiamnak a bort,csak alul a fékcsíknál nem jon le rendesen.
2011. jan. 13. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a fék alapból összeköti a makkal. Ott mégis hogy jönne le? Ahhoz el kellene szakadnia.
2011. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen,de elég szorosan tartja.Ott annyira tartja neki,hogy a bor vége a lyuknál van.Remélem értheto volt,ahogy leírtam ezt.
2011. jan. 13. 14:00
 3/5 anonim válasza:

szerintem nem szűkület, hanem rövid fitymafék.


"Neogranormon kenőccsel kenje be, az nyugtatja, hámosítja. Emellett keressen fel egy urológust, aki ha szükséges, majd egy kis műtéttel a rövid féket teljesen bemetszi."

2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát előttem már leírtak mindent, amit én tudtam volna. (Bár én azt mondtam volna, hogy az.) Megnyugtatásul: ha fitymaszűkület, és "műteni" kell, az egy kis vágás, amit az sztk-ban elvégeznek, és úgy tudom, "csak" kellemetlen (magyarán nyilván fáj, de nem annyira, mint egy tökön rúgás). Jobbulást!
2011. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy fékátvágás nem vészes, azt is jó minél előbb meglépni, a rövid fék nem szokott megától rendbejönni, mint egy letapadás vagy kis szűkület. Nem kell félni tőle, el kell végeztetni, aztán az gyorsan be is gyógyul.

Csak a teljes körülmetélést kell elkerülni mindenképpen, mert azt nem biztos, hogy utóbb megköszöni az ember. Pl én is nagyon rosszul jártam vele :(

2011. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!