Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Elmagyaráznátok részlete...

Fiúk! Elmagyaráznátok részletesen hogy mossátok és mivel a farkatokat?

Figyelt kérdés

De most tényleg komolyan és kíméljetek az állati megjegyzésektől.-)

Csak kiváncsi vagyok.-)

L


2010. nov. 1. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a bőröm többi részét.
2010. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Víz + tusfürdő a zuhany alatt. Megfogom, visszahúzom a végét, benedvesítem, utána tusfürdővel alaposan körbekenem, és vízzel alaposan lemosom. És ezt naponta legalább egyszer. Nagyon egyszerű :)
2010. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szivaccsal .d meg samponnal :D
2010. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:22

Ez nagyon kielégítő magyarázat volt!-)

2010. nov. 1. 12:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Lelocsolom vízzel, utána felhúzom a bőrt, beszappanozom a kukacom, leöblítem vízzel és visszahúzom a bőrt.
2010. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező! Ha lány vagy, akkor Te meg írd meg, hogyan mosod a puncidat!
2010. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Beülök egy teli kád forró, habfürdős vízbe, beleeregetem, hátrahúzom a bőrt, megrázogatom, de úgy, hogy kiadjon ilyen hangot, hogy "csucsucsucsucsucsubaccs", utána rámegyek a szivaccsal, és úgy csinálom, ahogy annak idején nagypapa a Moszkvicspolírozást, hogy a makacs ganájjok is legyűjjenek, esetenként nagyon kevés tusfürdő a szivacsra. Aztán egy újabb "csucsucsucsucsucsubaccccs", hogy lejöjjön róla a mosóanyag - ez a fázis megfelel mosogatástudományban az öblítésnek -, majd bőr vissza, és készen van!
2010. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%
én nem tudom ez hogy zajlik mert én csak beleülök egy nagy kádba ami tele van vízzel,majd egy kisidő mulva feljön a víz alól egy nigger pics@ és közli velem,hogy a királyi hímvessző tiszta!
2010. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Te most komolyan erre izgulsz vagy mi? Szerinted mivel és hogyan mosnánk? Miért te mivel mosod? Sterimóval?
2010. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szellemesek vagytok és néhányan elszántak.XD

Az edénymosogatásban is ilyen jók vagytok?xD

2010. nov. 1. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!