Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon nekemis fitymaszűkületem...

Vajon nekemis fitymaszűkületem van? SOS! Lennt részletesen.

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves vagyok és az a baj hogy azt hiszem szűkületem van.Ernyedt állapotban lazán hátra tudom húzni,nincs semmi baj nem fáj.De meredt állapotban már nem tudom hátrahúzni!:O Miért van ez?

Próbáltam már azt is,hogy ernyedt állapotba hátrahúztam,majd felizgattam magam,és amikor meredt volna meg,elkezdet a bőr húzódni,és fájt,kellemetlen érzésem volt...És félek,nem akarok körülmetélést meg ilyesmik.Mit tudok csinálni?Tudok majd ígyis szeretkezni egy lánnyal?Nem felhajtott bőrrel.


2010. aug. 11. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig csak azt lehet csinálni, hogy merev állapotban hátrahúzod, akárhogy is fáj. Persze lehet, hogy jobb, ha ezt orvos csinálja, de ő is ugyanezt fogja.
2010. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor jó lesz?Vagy az nagyon fog fájni?

Nem szajadhat be vagy ilyesmi?Mert sok ilyesmit hallottam már...

2010. aug. 11. 23:52
 3/6 pappmartin válasza:
nekem már volt ilyenem de kiskoromban
2010. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez nem baj?Ez nem szűkület?
2010. aug. 12. 00:53
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Hali!


Fogsz tudni, de gátlásos leszel. És ha a pszichéd játszik veled... o.O

Tegyük fel,... az önbizalmad okés lesz a csajnál... Sztem rettegni fogsz, hátha a csaj elkezd "hajrázni" rajtad, ahogy megfeszül és felreped ill. a fájdalomtól. De sztem eddig sem juttok el, pláne, hogy ennyire érződik az, hogy kétségbe vagy esve. [:-[


Amiről beszélünk az ennyi infó alapján fitymaszűkületnek tűnik, de hogy milyen vészes, ennek megállapítására belinkelem az egyik topikot, amihez hozzászóltam.

Ott találsz bővebb információt arról is, milyen MÁS megoldások vannak a húzkodáson és a TKM-(teljes körülmetélés)-en kívül... ill. találsz számos keresztkérdést, amire érdemes válaszolnod.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Akár itt is megválaszol6od, de ha itt szégyelled a részletezést, bátran küldd el >>priviben, és szúrd be e topik linkjét is, hogy tudjam, hol találkoztunk.



Mielőtt azonban bármit is csinálnál, végy egy nagy levegőt (le7őleg kipufogógáz-menteset... :-D) és nyugodj meg! :-)

Megtaláljuk a megoldást, csak először meg kell nyugodnod. Rendben? :-)

Nincs és nem is lesz semmi baj! FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2010. aug. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csumi, ha még aktuális a porbléma akor, fiyg csinaltd amit az első modod:D

taguljon bör, és nem kell doki :D

prbáld megelfizben , és meg lesz az

és kajak nyugi

2010. szept. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!