Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadásom van, help?

Fitymaletapadásom van, help?

Figyelt kérdés
Tehát,fitymaletapadásom van,de nem merek szólni szüleimnek :S,pontosabban anyámnak mert apám nem él velünk,az lenne a kérdésem hogy ezt is műtéttel lehet megszüntetni?Mert olvasgattam interneten hogy a fitymaszűkületet azt műteni kell!
2010. nov. 3. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked. Más segítséget csak orvos adhat.
2010. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz,azt elfelejtettem hogy 13 éves vagyok...
2010. nov. 3. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb fordulj orvoshoz.
2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írták, menj orvoshoz, mert ezt könnyen meg lehet szüntetni.
2010. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz fordulj, míg íly fiatal vagy. Ici-pici műtétke az egész, aztán csak intim torna - és megoldva!
2010. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Bíztam benne, hogy mivel ez a letapadás elég gyakori téma itt a fórumon, megnéztél előtte jónéhány korábbi kérdést is, de ezek szerint nem. \:-S


Nem kell műtét. Ellenben két választásod van.

1.) Este, amikor meleg vízben fürdesz, felpuhul ugye az egész testeden a bőr... a péniszeden is. Ekkor kell a fürdés vége felé megfognod a fitymát, és a letapadásnál finoman szét húzni, szét feszíteni. Ha nem mered megtenni, mert félsz, hogy fájni fog, kellemetlen lesz, ill. hogy nagyobb kárt csinálsz azzal, ha hozzányúlsz, mintha nem... -- ahogyan anno 11 éves koromban én is féltem eleinte, amikor megpróbáltam letépni magamnak a makkodra felragadt bőrt, -- akkor semmi gond...

2.) Végy erőt magadon, és szólj bátran anyudnak!

Mindenki fél attól, hogy megszégyenül anyu előtt, mert hát ő mégiscsak nő... és hogy milyen gáz lesz... NEM GÁZ!!! Tudod, hány gyerekkel beszélgettem erről??? RENGETEGGEL! Sokszor már ők utólag nevették ki saját magukat, miután szóltak a szülők valamelyikének, hogy... "ÚRISTEN, én ettől és ezért féltem??? X-D" ...de hát a nők okosabbikai kicsit "másképp" állnak hozzá a problémákhoz, mint mi férfiak, hiszen ők nem nyávoghatnak, mint mi! Nekik KÖTELEZŐ a nőgyógyász is, míg minekünk nem... ezért ők nem félhetnek tőle...! :-O

Anyud két dolgot csinálhat meg...:

> Megmutatod neki, és feltépi ő maga, és nem fogod szégyellni magad, mert tudom, hogy ügyes gyerek vagy, Pajtás... ;-)

> Elkísér a gyermekorvoshoz és/vagy az urológiára, ahol vagy bekenik vagy beinjekciózzák a makkodat Lidokainnal, majd néhány perc múlva megfogják, és finoman letépik a felragadt fitymát feloldván a letapadásodat. Te nem fogsz érezni semmit, emiatt ne aggódj. Attól se, ha netán szurit kapnál, ne rémülj meg tőle, mert tökre kibír6ó, és a barátaim közül már sokan kibírták ahogy az alábbi topik kérdezőjének a barátja is...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Nah,... nem szomorkodunk ott, és FEL A FEJJEL, Pajtás! :-D

Vili?? ;-)


Üdv: EE



Még egy topik amely erről szól...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj öcsém szoktad te mosni rendesen minden este mennyire bírod hátra húzni a fitymát?
2010. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz az orvosokkal mert rövid fékkel meg letapadással odamegy az ember mert bízik az orvosban és simán megcsinálják, hogy körülmetélik teljesen, ahogy velem is történt és közben meg nem is kellene mindent levágni, csak az orvosnak az a jobb megoldás... utána meg már nem lehet sokat kezdeni vele :(


Szóval nagyon vigyázz magadra, ha jót akarsz!!

2010. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!