Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elszakadt a fitymafékem és...

Elszakadt a fitymafékem és nem tudom rendesen hátra húzni?

Figyelt kérdés
még 12 évesen masztúrbáltam és olyan l húztam hogy elszakadt kivérzett szaladtam lefürödni de nagyon csípet majd 10 napra rá nem fájt nem szóltam senkinek de már összeforrt csak csúnyán :S és ez miatt nm tudom rendesen hátrahúzni
2010. nov. 6. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@13:01-es OFF:

"Bocsánat nem akarok észt osztani," ...de azért azt csinálod.

"kérdező szerintem nem vagy olyan hülye ahogy itt sokan be állítják!!!!" ... te meg ne állíts be olyannak, mint aki másokat hülyének tart, vagy hülyének néz, ahogy te is próbálkozol. Tele vannak a szavaid elfogult hátsó szándékkal. Mi a valódi bajod?

Ezen kívül, itt FÉKRŐL VAN SZÓ, nem fitymaszűkületről, ne keverd ide ezt! Elviszed a topikot egy másik irányba ezzel a kavarással!

Plusz... Nem állítjuk be hülyének a kérdezőt. Azonban ha már elcseszte, amit nem kellett volna, legalább ne dicsérd meg, különben nem okul belőle! Azon vagyunk hogy segítsünk! Ha nem tudsz érdemben segíteni, legalább NE KAVARJ BE! :ON


Az meg, hogy elmegy valaki a dokihoz, és jó munkát vár, az nem pusztán bátorság, hanem körbetájékozottság függő, ami sokban az ember "kényelmessége", ill. látszati tanácstalansága miatt hiányzik, ha rossz a végeredmény.


EE

2010. nov. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem egy és nem két emberrel beszéltem már a neten, akik sima fékproblémával vagy enyhe szűkülettel mentek a dokihoz és levágta az egész fitymájukat, ahogy az enyémet is. Miért ne mesélném el?


Csak nem egy orvos vagy, akinek az üzletét rontom? Mert akkor sajnálom!

2010. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

@ 41-es OFF, azért tudd ám, hányadán állsz!!!

A pofátlanságodnak is van ám határa!!! >>:-@

A rágalmaidat meg tartogasd másnak, és mielőtt belekötsz vkibe legközelebb, nem ártana utánanézni, ő eddig mit tett le az asztalra!


A másik... egyfolytába jössz azzal a régi históriával, hogy így privi ne, úgy privi ne...

A honlap üzemeltetői ha annyira elleneznék a privizést, akkor nem tették volna le7ővé. De ezt már sztem egyszer eljátszottad ezt a históriát úgy nagyjából egy éve.


A harmadikk meg... miből glod, hogy én nem vagyok képben azzal, amit az orvosok csinálnak? A tiéd csak egyetlen eset, és az is azért következhetett be, mert előtte nem tájékozódtatok megfelelően. És ha utánanéztél volna a jóóóóval korábbi hozzászólásaimnak, akkor már rég kinyílt volna a harmadik csipád, és meglátnád vele, hogy ki vagyok és mit csinálok. Mert sztem vagy fin'god nincs róla, vagy játszod itt az értetlent, szegény kérdező meg csak annyit érzékel mindebből, hogy veszekedünk, amit te robbantottál ki, és meglásd,... emiatt nem fog merni megszólalni. És a többi topikban is.



Gondolkodj máá el a viselkedéseded, mert mindig olyankor pofázol bele, amikor baromira nem kéne! >>:-@


EE

2010. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na Kérdező? Vannak fejlemények?

Szóltál vkinek (pl. szülődnek) ill. voltatok már urológusnál vele? Vagy még mindig félsz, s emiatt nem mersz továbblépni a megoldás irányába?


EE

2010. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!