Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elszakadt a fitymafékem! Mit...

Elszakadt a fitymafékem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, azt hiszem nem nagy baj, meggyógyul magától is, ha sokáig húzódik csak akkor kell orvoshoz fordulni. Igazából az lenne a kérdésem hogy Octenisept sebgél jó lenne rá? Vagy valami más? Mert csak az van itthon. És most nem tudok szerezni mást. Addig mit csináljak vele?
2011. márc. 6. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
azonnal orvoshoz kell vele fordulni...
2011. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poiu ***** válasza:
Jól gondolod, hamar rendbejön. Az Octenisept fertőtlenít, nyugodtan kend rá.
2011. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen "szakember válaszol" oldalakon is azt válaszolja az orvos, hogy nem szükséges orvoshoz fordulni. És hát nem is fáj. Vizeléskor csíp, utána mindig leöblítem tiszta vízzel, nehogy a a vizelettöl elfertözödjön. Akkor ha az jó rá bekenem vele. Mit csináljak még vele esetleg?
2011. márc. 6. 14:01
 4/8 poiu ***** válasza:
Bocs, keresztbe jött a másik levél. Úgy értem, a Kérdező gondolja jól, magától begyógyul.
2011. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Ha túl korán kezded el használni, újra elszakadhat. Szóval nem kell semmit tenned, ez lesz a nehéz... :-)
2011. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát remélem hamar rendbejön:)
2011. márc. 6. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább azért tanácsos urológussal beszélni, hogy nehogy megismétlődjön. Egy egyszerű korrekciós műtéttel megoldható.
2011. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



Nem is olyan rég írtak rám ezzel a problémával. Bevallom, frissen szakadt féket még nem láttam, bár roppant kíváncsi lennék rá. Jó lenne legalább csak látni, tanulmányozni egy ilyet akár fényképen többféle nézőpontból, ha megtennéd nekem ezt a szívességet és elküldenéd >>priviben! :-o


A fitymafék-szakadásánál általában az alatta futó kapilláris erecske szokott problémát okozni, amely hajlamos bőségesen és ijesztően is vérezni. Nekem szerencsére nem volt ilyenem, ennek ellenére az ellátási módjával kapcsolatban képben vagyok, az ezekről szóló informatív útmutatásomat elolvas6od az alábbi topikokban, amelyekbe korábban válaszoltam:


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__15..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Itt MINDENT megtalálsz. Ha további kérdésed merülne fel, ha olyan akkor >>privizz bátran és segítek. ;-)



Egyébként hány éves vagy, Kérdező, és hogy sikerült elszakítanod? Mennyire szakadt el?


Üdv: EE

2011. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!