Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van egy évben 4-8...

Granturismo kérdése:

Miért van egy évben 4-8 alkalommal, hogy a péniszemen a bőr annyira összeszűkül, hogy mikor le akarom húzni a bőrt, szétrepedek több helyen is oldalt?

Figyelt kérdés
Ez már többször is előfordult az évek során,de nem értem az okát.Volt régen fityma szűkületem,rendesen fel is vágták a nemi szervemet,amikor kicsi voltam.Akkor most mégis miért reped szét a bőröm? 21éves vagyok.Válaszaitok köszönöm.
2009. jan. 15. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ú basszus!most aztán én is beszartam cseppet!!!az az igazság most kb 2-3 napja veszem azt észre mintha szűkülne a fiymám,eddig még nekem nem volt ilyen, kicsit kiszárad a bőr és repedezik.pedig van hátrahuzva eleget szerintem, a mindennapi tisztálkodás során, plussz kb. kétnaponta maszti, és mégis.Am. kiskoromban nekem is felvágták,és én se mennék szivesen körülmetélésre,elég lelki trauma volt az nekem 7 éves koromban, meg is lett az eredménye!!! egy visszahúzódó zárkózott félénk gyerek lettem,itt vagyok lassan 20 évesen és még nem volt egy barátnőm se......na mindeggy ez nem ide tartozik......

nem tudom lehet h. vmi testápoló lazítaná meg puhítaná a bőrt, de nem mondom biztosra...

2009. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
-Ja!és hogy van ez h. ha nem tudom rendesen kinyújtani az ujjaimat..? mert nekem ez már egy ideje kialakult h. ha teljesen kinyujtom az ujjimat akkor feszül a tenyeremnél meg az ujjaimon a bőr, de ez már régebb óta így van és a fitymámnak viszont semmi baja nem volt, de ez milyen betegség? és mit lehet ilyenkor csinálni??
2009. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
el kell vele menni orvoshoz, lehetőleg börgyógyászhoz, mert ez a scleroderma nevű betegség lehet ...
2009. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a farkakkal az urológushoz kell menni!!!
2009. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!