Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellkasommal bajok vannak!...

Mellkasommal bajok vannak! Javaslatok? Esetleg van aki ugyanígy van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
NAszóval tyúkmelles vagyok, de nem feltűnően régebben az volt már nem, mivel az orvos utasítására edzettem. A lényeg, hogy az utolsó 1 bordám levált a szegycsontomról. olykor, ha lehajolok, vagy felüléseket hajtok végre kiáll a bordám. Hirtelen kifele jövő nyomást érzek és tudom mi fog történni ezért fogom és nyújtózok 1et, majd visszaáll a helyére. Emiatt nem akarok újból orvoshoz menni, mert csak edzést javasolt, igaz röntgent nem készítettek. Valamint bajom még nem származott belőle, de félek, hogy egyszer akár meg is hallhatok. :D A halálfélelmem minden bordakiálláskor jelen van. Igaz eddig vagy 6szor fordult velem ez elő.
2010. nov. 27. 12:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Utoljára kedden történt meg. :S
2010. nov. 27. 13:31
 2/10 anonim válasza:
Menj el egy másik dokihoz!
2010. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát azért az, hogy a szegycsontpdról levált a borda azért az qrva nagy gáz, csodálom, hogy az orvosod leszarja. Tényleg jobb lenne másikhoz fordulni.
2010. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Két kérdés...

1.) Hány éves vagy?

2.) Milyen orvos ill. szakorvos vizsgálta eddigiekben ezt a problémádat? Ha több is látta már, ki javasolt "csak" gyakorlatokat?


Üdv: EE

2010. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok. A vizsgálat több évvel ezelőtt történt. A edzegetés előtt nem merült fel ilyen probléma. Csupán megérdeklődtem, hogy a tyúkmellességemet hogyan tudnám korrigálni. Eddig 6 ilyen eset volt, ami szerintem nem sok. Suli mellett 2 éve nehéz fizikai, pakolós munkát végzek. Úgy gondolom, hogy elég szívós vagyok és nem fog komolyabb dolog történni. Azt hittem találok itt olyat, aki ne talán tán orvos, vagy ugyanígy járt mint én akik a tutit mondják és nem csak azt, hogy így gondolom.
2010. dec. 12. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindez oké, azonban mindent mondtál, csak pont nem a kérdésemre a választ, amit feltettem. / 2.)-es kérdés /


Hogy szóljak így hozzá, ha pont a lényeget nem mondod...?


Nem mintha abban, amiket leírtál nem lett volna hasznos rész, azonban te elsősorban azon problémáztál, hogy az orvos nem veszi eléggé komolyan a bajodat. Na de, ha azt sem árulod el, milyen doki(k)ról beszélsz, vagy kik vizsgáltak eddig??


Előbb a kérdésre válaszolj, csak aztán, A VÁLASZ MELLETT (nem helyett!) írd meg a többi kiegészítő információt, amit fontosnak tartasz elmondani a témában. Addig uis mindez lényegtelen, amíg a lényeget el nem árulod, addig minden más dolog csak "rizsa"... (:-T ...és a legutolsó kommented alapján számomra úgy tűnik, h. elbeszélünk egymás mellett! (Vagyis, én megkérdezem: "--Hogy vagy?" te meg azt válaszolod erre, h. "--Süt a nap!") /:-s


Üdv: EE

2010. dec. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom ki vizsgált. kb 14 évesen fordultam dokihoz.
2010. dec. 13. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy HÁZIORVOS (v. körzeti) esetleg SULIDOKI vagy ORTOPÉD SZAKORVOS, SPORTORVOS, vagy ki vizsgált meg??

(Nem a nevet kérdeztem, hanem az orvos szakosodását...)


EE

2010. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ortopéd sztem.
2010. dec. 14. 08:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem is...


A halálfélelmed elsősorban, no meg ez az egész állapot úgy glom nem normális.

_ Legalább készült a dologról vmiféle röntgenfelvétel vagy bármi??

_ Más ortopéd szakorvos nincs ott a közelben akihez bizalommal fordul6sz és "nem ráz le"??


EE

2010. dec. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!