Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi kategóriába tartozó...

Kicsi kategóriába tartozó pénisszel milyen pózok ajánlatosak? 20F

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kicsi?Ott nem a borjú a kicsi hanem az istálló a nagy.
2010. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden ami nektek jó. Nálunk például hátulról nem megy, a páromnak is kicsi van (11 cm). De azért nagyon jó vele, mert mindent elkövet, hogy nekem is jó legyen. Szóval ne keseregj, igaz a mondás: nem a méret a lényeg.
2010. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem 12-13cm. Kutya póz nekünk sem igazán nyerő. Lovagló eddig bejött de hamar elmegyek így.
2010. dec. 4. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


EMBEREK!

TISZTÁBAN VAGYTOK AZZAL, "MI AZ A KICSI?????"


Mindenkihez szól a kérdésem.


Üdv: EE

2010. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kicsi ami a szükségesnél kisebb.Van akinek a 12cm is elég és van akinek akármekkora lenne az is kicsi lenne!!Nem annyira a méret inkább a képesség amivel baj szokott lenni!
2010. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

EE-nek

53 éves nő vagyok. És igen, tisztában vagyok azzal hogy mi a kicsi. Az én páromnak van 11 cm-es, és ha bárki erre azt mondja, hogy ez nagy, akkor az nincs tisztában az átlag mérettel.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy nem a méret a lényeg.

2010. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!