Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit jelent az, hogy ne egyek...

Mit jelent az, hogy ne egyek zsírosat? Mi tartozik ebbe a kategóriába?

Figyelt kérdés
Akut bélgyulladásom van,és kérdeztem,hogy ehetek e rántotthúst,és azt mondták ha leszedem a panirt róla akkor megehetem.Mivan???Akkor sütök inkább natúr húst...nem értem miért nem ehetek ilyet...mindent extraszűz olivaolajjal sütök főzök,sosem használok zsírt,amúgyis minden főzéshez kell zsiradék.Azt még értem hogy pl.:tarját ne egyek,de amúgy sem szoktam csak csirkét és pulykát....de mindig csak natúron én képtelen vagyok enni.
2010. okt. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy az orvosod azért tiltott el a zsíros ételektől, mert úri kedve úgy tartja. Ha nem ehetsz, hát nem ehetsz. Akarsz valaha meggyógyulni? Akkor tegyél érte!
2010. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A panír magába szívja az olajat sütésnél, még akkor is, extraszűz olíva. Ezért nem eheted. Sovány husi, natúr formában. Ez vár Rád mostanság. Ha husit szeretnél enni, de lehet zöldségeket párolva, grillezve, az zsírmentes.
2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az olajak is zsírok.Párolt, sovány húsok, amit a te helyzetedben enni szabad.

Első válaszoló.

59N

2010. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl zsíros kenyeret.

Pedig hagymával nagyon fincsi.

2010. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!