Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hámlik a péniszem?

Mitől hámlik a péniszem?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha hámlana ilyen kicsit fehéres színű lett:S Egy kis része...
2009. jan. 21. 16:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez normális?:S
2009. jan. 21. 17:21
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit gondolkodtam rajta és arra juttotam hogy allergiás reakció a boxerem anyagától:S Lehetséges ez?És ha igen elég annyival megoldani ha más fajtát hordok?(Más anyagút)
2009. jan. 21. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem az, semmiképp nem az. Fertőzést kaptál, orvoshoz menj, mielőtt a bacik feljebb is kárt tennének..:( Sajnálom.
2009. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos?!Mert 13 éves fiú vagyok és nem tudom ilyet h tudnák el mondani a szüleimnek!:(:S
2009. jan. 21. 17:30
 5/11 A kérdező kommentje:
És mitől kaphatam fertőzést?És ezzel mennyire sűrgősen kell menni orvoshoz???
2009. jan. 21. 17:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Most épp beteg vagyok van köze egymáshoz??Mert épp valami vírusos valami...:S:S:S:(
2009. jan. 21. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek!!Akármilyen cikinek is érzed mondd el..És mennyj el velük orvoshoz!Mert ez fertőzésre is utalhat.
2009. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd holnap elmondom mert most úgyse tudunk vele mit kezdeni...:S Majd holnap elmegyünk vele orvoshoz...:/Ha kell...
2009. jan. 21. 17:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most nyugodtam le és kezdtem el normálisan gondolkodni...Igazából nem olyan vészes dolog de ne tudja meg senki milyen érzés volt olvasni az 1. hsz.-t...:S De így utólag már hát jó nem épp alegjobb dolog de nem olyan vészes mint ahogy elsőnek gondoltam...
2009. jan. 21. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne hogy a bőröd az akkor 2 varriáció van:

-természetes módon hámlik a bőröd (megujul) mint ahogy mashol is szokott az ember bőre hámlani.

-gombás fertőzés, elhal a felső bőrréteged. Ezesetben mondanám hogy kenegesd Canestennel par napig, de a korodra tekintettel (meg arra hogy nem vagyok urologus, se bőrgyogyász) azt mondom mond el szuleidnek, nem fognak cikizni, sem lecseszni, azért vannak hogy megértsenek és segitsenek. Én 22 évesen sem szégyelleném elmondani az iylent, inkabb megmutatom tapasztaltabbnak (orvosnak pl) ha azzal segithetek magamon. Bátorság, és mutasd meg nekik, majd utána az orvosnak (aki napont 100 iylent lat nem fog kinevetni) mielott nagyobb baj is lehet belőle.

2009. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!