Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztikai mutet kb...

Fitymaplasztikai mutet kb mennyi ido alatt gyogyul be teljesen?

Figyelt kérdés
mennyi ido alatt gyogyul be annyira h fajdalom nelkul lehessen hasznalni a bre`t?
2010. dec. 24. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem körülmetéltek, 3hét után vertem ki,az még fájt picit,rá egy héttel már nem fájt. Szex csak fél évre rá volt.
2010. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Pontosan mit hajtottak rajtad végre, mikor, és mennyi bőrt vágtak le/ki a fitymádról/fitymádból? (Kicsit tág fogalom a fitymaplasztika... többféle eljárás...)

_ Mondsz egy életkort is?


Üdv: EE (^)

2010. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy gyuru volt a fitymamon amit az urologusbacsi bemetszessel tagitott ki. 17eves vagyok, 2 hete volt a mutet
2010. dec. 24. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Tehát enyhe fitymaszűkületedet bemetszéssel oldotta meg a dokid. Akkor már elvileg lassan ki kéne hullania a varrataidnak... 0.o

A fityma gyógyulási ideje itt is annyi, mint azoknál, akiken részleges körülmetélést hajtottak végre: 3-4 hét.

Ha gyulladt még, kamillával borogasd, vagy kend Neogranormonnal.


_ A fitymádból nem vágott ki semennyit sem a doki?


***

Annak viszont örülnék, ha megírnád (akár >>priviben), hogy aki műtött, azt a dokit hog hívták, melyik kórházban rendel, mi a rendelési ideje ill. mi az elér7ősége!? Ezen felül érdekelne egy részletes élménybeszámoló is magáról a beavatkozásodról, amelyben írd meg azt is,...

_ hogyan élted meg ezt az egészet?

_ a doki milyen munkát végzett?

_ mivel dolgozott? (szikével, elektrokauterrel vagy akár lézerrel)

_ mennyi idő volt maga a beavatkozás?

_ hány szurit kaptál és hová? Mit éreztél alatta és a beavatkozás alatt?


...ill...

_ Orvosod hogy bánt veled? Mit le7 róla tudni?

_ Beavatkozás előtt tájékoztatott arról, amit elvégez rajtad? Hagyott dönteni?

___ Milyen le7őségeket (beavatkozásokat) ajánlott figyelmedbe a megoldás érdekében?

_ Maga a hely, ahol a beavatkozást végezték milyen volt kábé?

_ Volt előzetes vizsgálat is, vagy azonnal megoldotta ott?

___ Hogyan vizsgált meg?



Ezeket a kérdéseket azért tettem fel, hogy vhogy képet kapjak az orvosokról, és ha olyan adódik, hogy vki egy megbíz6ó orvost keres arra a te környékeden, akkor ahhoz a róla addig érkezett összes véleményt számításba veszem, csak úgy irányítanék hozzá másokat is. Ezért kérem a te segítségedet is, hogy másokon is segíthessek.

Ha benne vagy, a sztoridat írd meg >>priviben!


Kellemes ünnepeket! :-)

Üdv: EE (^)

2010. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a varratok mar kihulltak, nem gyulladt mar, parszor bekentem kamillas kenocssel, most tetraciklin-kenocssel kenem, es szedek melleje penicilint.aztmondta hogy nem vagott ki semmit, csak bemetszette, aztmondta h nemszabad kivagni az a jo ha minel nagyobbb a fityma.a mutetet dr.varadi andras csinalta kolozsvaron, hat sztem h jol vegeztee el a mutetet az majd sex kozben derul ki ;P eleg kedelyes orvos amugy, elektrokauterrel csinalta asszem, nemtudom pontosan mennyi ido volt a beavatkozas, kb 20-25 perc. fogalmam nincs hany szurit kaptam, de gondolom a fitymamba adta oket.ereztem es hallottam is h vagja a bort, kicsitt durva volt..:D volt elozetes vizsgalat, maganklinikan volt, sot egyik kollegaja is megvizsgalt, mindketten megvizsgaltak a fitymam mukodeset es mindketten a plasztikat javasoltak, van egy kis fitymatultengesem, emlitettem is de aztmondta hogy az jol van ugy ahogy van. ez vajon fog engem zavarni sex kozben?

amugy nem szeretnek priviben dumalni, sztem mas is olvassa el, hatha hasznara valik meg valakinek az en tapasztalatom :) szal arra lennek kivancsi hogy a fitymatultenges milyen helyzetekben zavarhat engem sex kozben?

2010. dec. 25. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... tehát Tetran v. ahhoz hasonló kenőccsel kened, azonban a penicillin, mint antibiotikum szedését nem értem. Egyébként a romániai magyar vidékeken az orvosok az eddigi tapasztalatokból szemlélve inkább érez7őek fitymapártiaknak, és sokkal okosabbak is helyenként, mint itteni egyesek. Arrafelé inkább népszerű a bemetszés, ezt már több helyről visszahallottam onnan, és a vizsgálat is alapos. Jól tették, hogy csak bemetszették, reméljük akció közben is érez7ően jobb lex a 6ása majd...



A fitymatúltengés gyerekkorban mindenkinek van akit nem metéltek körül. Ez voltaképpen az a lecsüngő (funkcionálisan felesleges) fitymavég, ami túlmegy a makkodon. (Azért mondom, hogy funkcionálisan felesleges, mert az már nem takarja a makkot, ellenben meghosszabbítja a hozzáférhetőségét a szabad környezettel, emiatt, mivel a makk már nincs ott formátlanná, csőszerűvé válik.) Serdülőkorban a hímvessző és a makk növekedésével, hosszabbodásával, szélesedésével, vastagodásával a fityma is nyúlik, az eddigi túltengő közeg ezzel a változással úgymond feltöltődik. Ekkor van, akinek a fitymájában már annyira belenőtt méretileg a bré, annyira kinyújtja azt, hogy teljesen már nem fedi be a makkot. Ha mégis, és még mindig marad túltengő bőrmennyiség, az se baj, CSAK AKKOR OKOZ PROBLÉMÁT, ha a kőkemény merevedés folyamán -- amikor a fityma normál esetben is vmennyire hátrahúzódik -- hiába feszíted ki a fitymádat, valamennyi fityma MÉG MINDIG FEDI a makkodat ÉS NEM TUDSZ VELE MIT CSINÁLNI, emellett a bőr visszahúzáskor kellemetlenül alágyűrődik önmagának. Ha ez a probléma fennáll, és zavarólag is hat a szex közben, ezt másként nem le7 orvosolni, csak RKM-mel (Részleges KörülMetéléssel), vagyis a továbbra is túltengő fölöslegből "csípni" kell vmennyit, kben az minden egyes aktuskor problémát fog okozni, és kényelmetlen lesz a rengeteg túltengő fityma viselése, pláne nedves, nyirkos, és hideg közegben, amikor úgy összemegy a hímvessző, hogy a fitymabőr (főleg, ha az vékony) össze-vissza súrlódik, dörzsölődik az alsógatyában.

Ennyit kell tudnod a fitymatúltengésről.



Te amúgy külön fizettél a vizsgálatért, esetleg a műtétért is (magánpraxis), vagy a beavatkozást állami egészségügyi intézményben végezték TB-re?


Üdv: EE

2010. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fizettem mindenert
2010. dec. 25. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... az más...! (Ha magánpraxis, akkor az érthető)

De minek kellett a penicillin? Vmi okkal csak felírta... 0.o


EE

2010. dec. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nemtudom, fertozesre vajon? amugy ospen 1000.. bocsi. :)
2010. dec. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!