Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire részesititek előnybe...

Mennyire részesititek előnybe otthon a meztelenkedést?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy mennyire szerettek otthon meztelenül lenni??Esetleg a gyerek előtt kell-e szégyelni a saját testünk meztelenségét??
2010. dec. 31. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Teljes mértékben egyet értek a meztelenséggel otthon. Mi is ha csak tehetjük meztelenül vagyunk itthon.
2011. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Azon a véleményen vagyok, hogy a saját területemen, saját közegemben, szobámban, birodalmamban, helyiségben, -- ahol éppen tartózkodok és nem zavarok másokat -- minden további nélkül levetkőzök, ha jól érzem magam. Ha azonban a közérzetem megváltozik, vagy éppenséggel rossz, esetleg fázom, akkor felveszek vmit. (Uez a helyzet a meztelenül alvással is.) Túlzásba nyilván nem viszem, és nem nagyon vonz a nudizmus sem abban a formában, ahogyan azt űzik nyilvánosan.


Konyhába, másik helyiségbe mindenesetre csak azért nem kapok magamra vmit, ha mittomén... tudom, hogy nem fogok ott sokáig tartózkodni, és tudom, hogy csekély az esélye annak, hogy vki pont akkor kijöjjön. Ha meg mégis... megoldom, ebből nem csinálok magamnak problémát. ;-)


Párkapcsolatban, családban nyilván változik a szitu. Ott sztem akkor okoz problémát a meztelenkedés, ha a családtagok kapcsolata nem bensőségesen jó, hiányzik ott a jóérzés, a szeretet, a törődés, a megfelelő kulturáltság és a tolerancia. Faterommal pl. gyerekkorban imádtuk egymást, akkor nem is zavart. Muterral dettó. Azonban serdülőként a kapcsolatunk megváltozott faterral, és ez az állapot némiképp romlott, így én is zárkózottabb lettem vele szemben. Muter meg ugye nő -- ez közhelyes, de van benne valami.

A testvérekkel, baráti társaságokkal, (osztály- vagy pl. sport-)társakkal, kollégákkal már másabb a helyzet. Ott ez abszolút közeg-, társaság- és hangulatfüggő. Ha jó a hangulat, jó a bagázs, nincs szégyenkezés a másik előtt, nincs ezzel gond... igaz!? :-D



Am. BÚÉK!

És üdv: EE

2011. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nálunk itthon teljesen normális meztelenül lenni.Van egy kamasz fiunk,meg egy tizenkét éves lányunk,de ha nem jön vendég,vagy ha nincs nagyon hideg,teljesen ruhátlanul vagyunk beleértve a gyerekeket is.Nekem egy kicsit nehezebben ment,de az asszonyom az sokkal szabadabb.Volt már olyan is hogy váratlanul érkeztek vendégek,nem csináltunk belőle ügyet,nem rohangáltunk fejetlenül valami ruciért,hanem miután kedvesen fogadtuk őket felöltöztünk.Volt olyan eset is amikor a nejem fel sem öltözött,hanem úgy teljesen meztelenül hozta ki a kávét a vendégeknek.Persze nem lehet mindenkivel,mert lehet hogy valaki kellemetlenül érezné magát, hanem csak azok a vendégek előtt akik már régebb óta ismernek bennünket és el is fogadják,hogy mi ilyenek vagyunk.Eleinte amikor anyósom jött és ha épp meztelenül jöttem ki a fürdőből,elkezdett nekem magyarázni meg duzzogni,hogy ez nem helyes meg erkölcstelen,de most már ha hosszabb időre jön hozzánk,ő is levetkőzik.Hatalmas kertünk van,napozni is sűrűn kimegyünk,nagyobb részén nincs is kerítés,de nincs különösen semmi gond a szomszédokkal sem.Van hogy odajönnek beszélgetni velünk mint ha semmit sem látnának.Én azt mondom,hogy ha elég merész vagy,meg ha olyan helyen élsz ahol ez megoldható,persze meg ha olyan emberekkel vagy körül véve aki elfogad téged úgy ahogy vagy.Ügyelj arra hogy ne botránkoztass meg senkit mivel nem vagyunk egyformák.Ami pedig a gyerekeket illeti,azt meg mindenki maga döntse el hogy levetkőzik e előttük.Nekem az is teljesen normális.Ne adja az isten valami szerencsétlenség történne,rá lennék szorulva hogy fürdessenek meg stb.sokkal könnyebb lesz,mert már teljesen ismerjük egymás testét.Ha valaki azt gondolja hogy esetleg szexuálisan vonzódhatunk egymáshoz,az nem igaz.Nálunk normális hogy meztelenül vagyunk itthon,jóformán észre sem vesszük egymást. A kamasz fiam soha nem izgult fel az anyjára vagy fordítva sem.Én sem gerjedek anyósomra,pedig hibátlan és irtó dögös nő.Szerintem legyünk természetesek,na de ez is nézőpont kérdése.
2012. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

útolsó: Teljesen egyett értek veled.

Ennek kellene a természetesnek lenni. Mindenki ugy éljen ahogy jóneki, és jól érzi magat.

2012. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem Mufi amit leírt kicsit túlzás első hallásra,de azért változott is a véleményem,mert odafigyelésről is írt,másokkal szemben,de az a rész,hogy szinte bárki belát a kertbe is és van azért akiket ez zavarna,lehetnek furcsa szituációk ebből( pl anyákat zavarhat ,ha kis kamasz gyerekük van és arra tekereg stb,de azon jobban kiakadnak sokszor amikor rendes strandon egy száll péniszben megjelnik egy felnőtt férfi,szerintem is ez zavarobb tud lenni,bizonyos szabályokra biztos szükség van azért),de neki ez a normális így elfogadom,tegye ami jó neki,csak mást ne zavarjon vele,meg le is írta,hogy akik zavarban vannak vendégségben jönnek éppen,ott figyel erre,azért ez is fontos,biztos viszont hogy én hirtelen zavarba jönnék,ha így fogadnának valahol mert látogatóba mennék éppen,nem tudnám merre nézzek,de ölelkezni sem szeretnék nagyon,pedig sexualitás nincs benne,tiszta nekem is,csak nem akarnám.


De sexualitást én sem látok ebben,szerintem senki sem,akik nagyon erősen ellenzik azok sem,csak nem mindenkinek jön be a nyilvános meztelenkedés felnőtteket akkor zavarja ez,ha gyerekükkel vannak együtt és nem kijelölt helyen fordul elő.Szerintem kis odafigyeléssel minden megoldható.

2012. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!