Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért megyek el pár húzás...

Miért megyek el pár húzás után, és hamar? Lehet köze lelki dolog, vagy betegség vagy mi?

Figyelt kérdés
nem mindig volt ez így,pedig a barántőmmel elég régóta együtt vagyunk,és rendeszeres nemi életet élünk,de már két hete előbb megyek el,mint ő és nem tudom kielégíteni...két hete nagyon összevesztünk,de kibékültünk...és azóta is nagyon szeretem...
2011. jan. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
egy kort kérdezhetek?? illetve mennyi a tapasztalat?? aztán jön majd válasz:))
2011. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 leszek májusban,és eddig ő a második barátnőm akivel volt valami,de az előzővel is csak elveszítettem és több nemis volt...de vele már 4hónapja rendesen!
2011. jan. 7. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád kielégíteni? Az nem feltétlen függ attól, hogy meddig birod :) Különben ez is edzés kérdése (persze mindemellett lehetnek lelki okai is).
2011. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért nem tudom kielégíteni,mert én elmegyek és utána lelankad és már nem tudom,max ujjal,de az nem megoldás hosszútávon,vagy ha nem lankad le,akkor meg 10másodpercenként elmegyek... :(
2011. jan. 8. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem kell parázni, ez nem betegség.. Csupán kicsit több tapasztalatot kell még szerezned. Valószínűleg túl sok az a "jó dolog", ami előtte történik, pl. előjáték. Az a lényeg, hogy ne kezdj el parázni azon, hogy nem tudod kielégíteni. Gondolhatsz közbe olyan dologra, amitől kicsit elmegy a kedved(de ne vidd túlzásba:-))) ill. legyél felül és lassíts esetleg állj meg, de IDŐBEN!!, pár pill szüntet és folytatódhat(bent is maradhatsz, ki is veheted). Meg kell tanulni elnyújtani a dolgokat. Ezt lehet egyedül is csinálni, orgazmus előtt leállsz és egy idő után megtanulod szabályozni. De mindenképp mond el a barátnődnek, hogy ez van és te nem direkt, ellene csinálod, mond el, hogy mi a terv és segítsen. Ha szeret tutti megérti és mindig jobb lesz.

2011. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!



Én most csak azért írok ide, mert pont egy ugyanilyen problémával keresett meg egy 20 éves srác >>priviben még tavaly októberben. Nála is uígy kezdődött a probléma: Beállt vmi változás a partnerkapcsolatában, hozott egy rossz döntést azzal, és a következő közösüléstől kezdve kialakult nála ez a szabályozási probléma, társulva némi fityma- és makkérzékenységgel, ... addig ilyesmi nem volt nála. Azóta te7etlen: tönkrement a kapcsolata, újab|ba meg pont emiatt (és mert kegyetlenül szégyellte magát) nem mert belefogni, mert "úgyis csak beégtem volna nála... :-(". Hiába a bulik a legjobb spanokkal, hiába vonzotta a csajokat, senkivel nem mert kapcsolatot kezdeni, (jó) szexről meg már álmodni sem mert. A petting során uis még minden rendben volt nála, ám a közösülés kezdetén, épp csak elkezdték, majd 5-10mp, az inger azonnal beindul, és kapásból...: "DURR!"... elsült. Így aztán másra sem tudott gondolni alatta, minthogy arra, hogy "már megint milyen hamar fogok (f)elsülni...???" !?

Teljesen depressziósan és kétségbeesve elkezdte keresni már vagy hosszú ideje a megoldást, de amibe addig belekezdett (kböző megoldási alternatívákat), röviddel utána viszont abbahagyta, mert elment tőlük az önbizalma, és nem volt kitartása sem. Szexuálpszichológussal is felvette a kapcsolatot anoníman, emailben, de hiába minden biztatása nem bírta végigcsinálni, tele volt feszültséggel, de sírni meg nem nagyon mert. Idegileg teljesen kikészült és csak ez foglalkoztatta minden nap. Aztán vhogy megtalált itt a fórumon, és bár nagyon félt, összeszedte minden bátorságát, és rámírt >>priviben.


Először álnevet használt, olyannyira szégyellte magát emiatt az egész miatt. Attól félt, ismerjük 1mást vhonnan, és ez az egész kiderül vhogy, vagy a sztoriját felrakom a mocsokbulvár-weboldalakra, és ha ez kiderül, azt nem bírta volna ki. :-o

Aztán mindez megváltozott, mert belátta, hogy a gyógyulás érdekében NEM SUNNYOGHAT SAJÁT MAGÁNAK, és arccal, majd névvel együtt felmerte önmagát vállalni előttem. Nem volt könnyű, de megtette. Innen indultunk,...


Hosszas megelőző (gyakran többórás éjszakai) verbális beszélgetések után elkezdtem kezelni élő internetes kapcsolaton xtül, és saját bevallása szerint a terápia hatására azóta rengeteget javult a problémája meg az önbizalma is. Még nem a régi ugyan, de azt mondja, azóta változás van, és hosszas kihagyás után most érzi először újra, hogy van remény arra, hogy ismét sikeres le7 a szexuális életben.



** ** **

A te esetedben is sztem vmi ilyesmi le7 a probléma, de ezt pontos infók híján, beszélgetések nélkül képtelenség megállapítani. Azonban ha kellően elszánt vagy, s képes 100%-ig megbízni bennem, akkor ÉS CSAK AKKOR talán tudok segíteni. (Azért csak "talán", mert A GYÓGYULÁS kizárólag TŐLED FÜGG! Én mindössze az utat tudom megmutatni neked, ha úgy döntesz, igénybe veszed a segítségem.) A megoldáshoz vezető út uis hosszadalmas:

Először a lelki okokat kell elkezdeni felgöngyölíteni, gátlásaidat kiiktatni, csak ezután le7 a testieket is megszüntetni. Azonban azt tudnod kell, hogy a terápia ehhez nem sablonos! Mindenkire egyénileg kell rászabni a megoldási "gyógymódot" (jobb szóval ezt nem tom kifejezni), amely nem nélkülöz7i a 100% bizalmat, őszinteséget és kölcsönösséget sem.


Ha úgy érzed, szeretnéd, hogy segítselek az utadon a gyógyulásodhoz, keress meg >>priviben, és add meg benne az MSN ill. SkyPE elér7őségeidet is. Ha meg nem, akkor fordulj bizalommal egy szexuálpszichológushoz.



Van megoldás, sz'al FEL A FEJJEL! Oké, Pajtás? ;-)

BÚÉK és üdv: EE

2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!