Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dr Pásztor Imre urológus...

Dr Pásztor Imre urológus főorvosról vélemények?

Figyelt kérdés
Szentesi, fitymaszűkületi műtéttel kapcsolatban érdekelnének vélemények elsősorban. De másról is várom a véleményeket. Köszönöm!
2011. jan. 10. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Hali!


Elég sok infó fut be hozzám az ország kböző részeiről mindenféle orvosokról, akikről írnak azok, akik átestek az ő kezük által végzett urológusi ill. fitymászati beavatkozásokon.



=====

Az általad nevezett főorvos "úrról" tavaly szeptemberben futott be egy leírás, miszerint elég határozott, magabiztos személyiség, könnyen meggyőzi az embert önmaga igazáról, emiatt erős befolyással bír pácienseire.

(TKM-eket) TELJES KÖRÜLMETÉLÉSEKET VÉGEZ!!!!


Egyszerű fitymaszűkületből bemetszés/fitymaplasztika/RKM helyett kapásból TKM-et csinált... Igaz, azt elvileg esztétikus, precíz, minőségi formában altatással, azonban a páciens az ő magabiztossága által megtévedve elhitte neki azt, hogy az ő ENYHE FITYMASZŰKÜLETÉT CSAK ÉS KIZÁRÓLAG TKM ÚTJÁN LE7 MEGOLDANI!!!!!

Magyarul... A panaszos (akkor) 15 éves srác TÚL KÉSŐN KÉRT SEGÍTSÉGET tőlem, ő meg NAGY NAÍVAN ELHITTE mindazt, AMIRE ŐT Az általad említett FŐORVOS RÁBESZÉLTE!!!

=====



<<<:-O !!! Emiatt az eset miatt NEM TUDOM ŐT nyugodt szívvel AJÁNLANI!!! CSAK akkor és CSAK abban az esetben, HA minőségileg jól végzett, azonban TELJES KÖRÜLMETÉLÉST AKARSZ! KBEN KERÜLD EL MESSZIRE, MERT Ő MINDEN FÖLÖS FITYMÁT LEVÁG RÓLAD!!!


!!! Ha azonban meg akarsz tartani vmit a fitymádból, akkor FORDULJ INKÁBB BIZALOMMAL az ucsak Szentesen rendelő Dr. Lakatos Ákos-hoz, akiről az alábbi topik alapján sztem elég épkézláb tapasztalatot olvas6sz:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..



** ** **

Ha bármiben segít7ek,... kérdésed lenne a szűkületeddel kapcsolatban, keress meg bátran, ha úgy érzed, akár >>priviben. Akkor viszont érdemes lenne az alábbi topikban általam feltett kérdésekre is -- a számozásnak megfelelően -- válaszolnod! ;-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..



VIGYÁZZ MAGADRA!

VANNAK "RAVASZ RÓKÁK" az urológusok közt is, és Ő -- az általad említett doki -- AZ! <:-O


Üdv: EE

2011. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Tegnap jártam a rendelőjében. Úgy beszélt velem, mint egy kutyával. Azt hangoztatta, hogy neki mennie kell ( még 1 teljes óra volt a rendelési idejéből ) mert a haverjával sörözne. Herecsavarodással mentem oda, ami egy igen komoly probléma, mivel nemzésképtelenséget is okozhat. Folyamatosan cinikusan nevetett, amikor fejből akartam diktálni a TAJ számomat, mert otthon maradt a kártya. A barátnőm a rendelő előtt állt és mindent hallott. A doktor közölte, hogy műtét lesz a heretorzió miatt, majd ismét mosolygott. Fapofával néztem rá és megkérdeztem mondták-e már neki azt, hogy kedves. Erre azt válaszolta igen. Erre én azt, hogy biztosan hazudtak. Majd köszöntem és kimentem.


EMBEREK! EKKORA TAPLÓT MÉG AZ ÉLETBEN NEM LÁTTAM. ADJA VISSZA A DIPLOMÁJÁT! AMIT Ő CSINÁL AZ TÖBBET ÁRT, MINT HASZNÁL...

2012. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%
Nah,emberek engem a tisztelt főorvos úr hétfőn ápolt le teljesen , eddig kin szenvedés minden és tudom hogy nem ez lett volna a megoldás de már nem lehet visszacsinálni és ajánlom hogy senki se ehhez a fent emlitett orvoshoz menjen mindig kérdezzen körbe milyen lehetőségek vannak !!! a tisztelt főorvos úr szereti a fitymapörköltet úgy néz ki mert minden betegét körbemetéli szinte minden nap többet is xD
2014. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valami gond van, Lakatos Ákos Szentes!
2015. febr. 12. 14:14
 5/6 anonim válasza:

Kedves "úri emberek" ! Engem megműtött a főorvos úr. Csak elismeréssel szólhatok róla mint orvos, mint ember ! Ti, akik elítélitek,bizonyára mélyen hatóan tanulmányoztátok a fitymával kapcsolatos orvosi megoldásokat. Ahogy olvasom, nektek az a jó orvos, akinek ti, mint laikusok megmondjátok , hogy mit tegyen.

A sörözéssel kapcsolatban. Bocs, de nem hiszem el ! Főorvos úr, aki egyben orvos igazgató is, Szentestől 90 km-re jár heti 2 alkalommal , egy másik városba is amelynek nem tudom a távolságát rendelni. Ez mellett éjszakai ügyeletes, valamint szombat, vasárnap is beszalad a betegeihez. Ha ti "nagyokosok" csak a negyedét végeznétek annak a munkának amit ő végez, és lelkiismerettel, akkor talán meghallgatnám a véleményeteket. Addig menjetek olyan orvoshoz, akinél a "rendelést" le lehet adni !

Dr Pásztor Imre főorvos úrnak ezúton is köszönöm a műtétet, lelkiismeretségét, minél több hálás beteget ! Köszönöm. hogy kis városunkba ő rendel, és rendeljen még nagyon sokáig.

2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos én sem vagyok megelégedve vele. Goromba, kapkodós, "tapló" ember. A műtétem nem sikerült, a következményeit egész életemben viselem. Nem ajánlom senkinek.


Hentesnek kiváló lenne, úgy gondolom!

2017. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!