Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Mire számítsak?

Mi lehet ez? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziaztok!

Kb az utóbbi fél évben 2x-3x jelentkeztek ilyen piros foltok a makkomon. Kicsit érzékeny volt de semmi kezelés nélkül elmúltak 2-3 napon belül.. Én a gumira gyanakodtam, így váltottunk, és semmi gond nem volt. Azonban kb 1 hónapja az alhasam és a szőr találkozásánál is megjelentek vöröses foltok, kisebb hólyagokkal. Múlt pénteken pedig megint megjelentek a péniszemen is, de most elég dúrván. A fitymám teteje is „bedagatt” alig tudtam visszahúzni, elég érzékeny. :S Bnőm tünetmentes.

Alig vártam h 7fő legyen rohantam dokihoz, de a városomban megszűnt a bőrgyógyászat. Átmentem a körzeti dokimhoz, aki azt ajánlotta, h kamillás/betadinos oldattal borogassam, és adott egy beutalót az urológiára.

Az a kérdésem, h ezek a tünetek mire utalhatnak? Mire számítsak? Az urológus tud majd nekem segíteni, vagy keressek fel egy bőrgyógyászati magánrendelőt is?

Válaszokat előre is köszi! 24/F


2011. jan. 31. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami belső bakteriális vagy gombás fertőzésed van. Természetesen az urológus tud ma1jd benne segíteni, hisz erre szakosodott.
2011. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!