Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell mennem, ez...

Urológushoz kell mennem, ez lesz az első, mire számítsak?

Figyelt kérdés

A a makk alsó részen van valami fehér(nem smegma,

rendszeresen mosom) én gombára gyanakszom.

Ott a doki előtt majd előkel vennem és felhúzni neki?:O

Mit fog csinálni, mire számítsak?

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.

19/f


2011. jún. 6. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem kell felhúznod, valószínűleg ezt a műveletet már az orvos kezei fogják elvégezni.

Amúgy mire számítasz? Hogy távgyógyítani fog az urulógus? Vagy alsógatyában maradsz, és majd szépen "megbeszélitek", hogy mi bajod van?

Még prosztatavizsgálatra is sor kerülhet - nem a rémisztgetés okán, ez a te érdeked is.

2011. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek is köszönöm!

Arra voltam kíváncsi, hogy én fogom felhúzni, vagy ő?

De erre megírtad a választ!:)

Inkább fiatalabb orvoshoz jobb menni, vagy tapasztaltabb öreghez?(vagy tök mindegy?)

2011. jún. 6. 16:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Az inkább a bőr és nemibeteggondozóra tartozik (nem kell aggódni, többen járnak oda, mint urológiára.)


Megnézi, esetleg kézzel is megvizsgálja, és szinte biztosan mintát vesz egy vattás végű pálcával. Csak tenyésztéses vizsgálat alapján lehet megmondani, hogy pontosan mi okozza.

Alighanem ír rá kenőcsöt.

2011. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem le kellett húzni a farmert és az alsónadrágból kielmelni a péniszt meg a heréket is. Csinált egy gyors vizsgálatot tapintással, de a bőrt én húztam fel.

Semmi extra nem volt, de kényelmetlen egy apámkorabeli férfinek a péniszemet mútogatni.

Volt prosztatavizsgálat, illetve néhány kérdéssel még traktáltam is. (Korai magömlés...stb.)

Rendes, normális doki volt.

2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Urológushoz jobb menni mint bőrgyógyászhoz,mert urologusnál többnyire van viszgáló pavilon,így vizsgálat alatt csak az orvos lát,míg bőgyógyásznál az adminisztrációt végző személy,az ápolók stb.Szerintem majd kézzel a megtapogatja a golyód is,meg megnézi nin cs szükületed,pálcikával mintát vesz a makk aljáról
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
majd mondja mit csinálj,mert valaki állva vizsgál,valaki meg fekve.De mondja vedd le,vagy húzd le a gatyát és a boxert.
2011. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
No para! Nagy valószínűséggel ő kezeli majd a szerszámot. :) Amikor nekem kellett mennem urológiára rendes és alapos orvoshoz kerültem. Kérte, hogy menjek be a vizsgálóba és feküdjek fel az ágyra. Gatya letol, felsőrész felhúz. Áttapogatta a veséimet, ultrahanggal is megnézett, átvizsgálta a két golyóbist és felhúzta a fitymát. Utána prosztatavizsgálaton is átestem. Az egész nem tartott pár percnél tovább és kibírható volt a dolog.
2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

70%-os meg a másik prosztata vizsgálatosnak!


Mért kellett mennetek valmai nem stimmt vagy mi?

Meg benyúlt a fenekedbe?


Csak azért kérdem mert nálunk (haver)amikor valaki konkért vizsgálat céljából ment,csak azt nézték amiért odament,nem nyúltak fel a seggébe.

2011. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az általános urulógiai diagnosztika része a prosztatavizsgálat. Így a pontos diagnózis felállításához szükséges ezen szerv vizsgálata is. Persze megtagadhatod, valamint az orvos is úgy ítélheti meg, hogy "inkább nem".
2011. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerdán rávettem magam, hogy elmenjek. Már beálltam a sorba kartonozóba adta is a kártyám a hölgynek, hogy az urológiára szeretnék menni, erre közeli UROLÓGIA ma nincs csak pénteken lesz.:)

Szóval ha holnap jobb lábbal ébredek, elmegyek!:)

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!

2011. jún. 9. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!