Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis gond a "szerszámma...

Van egy kis gond a "szerszámmal" ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

összegezve arról lenne szó, hogy egy nővel voltam, aki enyhén szolva azt se tudta mit kell csinálni egy fasszal, ugyhogy ennek örömére ugy megrángatta a tököm, hogy azóta rohadtul fáj, és háromszorosára van dagadva a fitymam. kamillaztam meg betadine-val fertőtlenitettem, de nem nagyon javul, söt mintha még romlana a helyzet....


valaki tudna segiteni hogy ilyenkor mit érdemes még tenni, vagy orvoshoz kell-e fordulni?


köszönöm szépen a segitséget!!


2011. febr. 12. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Uh, hát ha tényleg háromszorosára van dagadva, és még a kenegetés ellenére rosszabbodik is, azzal szerintem már érdemes orvoshoz fordulni. :S


Viszont a csaj is érdekes. Inkább ilyenkor túlzottan óvatosak szoktak lenni, ha még nem tudják, hogyan kell bánni vele, nem rögtön erőszakosan rángatják...

2011. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Örúlj neki ! Most már 3x nagyobb farkad van, ez több lányt és nagyobb élvezetet jelent. Barátommegtláltad a férfiak nagy gondjára az orvosságot. Mary néni keze. Most már biztosan nem lesznek háborúk.
2011. febr. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

áhh b zmeg ha körül kéne metélni én felgyújtanám ezt a nőt :@ szeirntem várok hétfőig? aztán felkeresek valami dokit...itt pesten hova lehet ilyenkor menni? nem vagyok helyi, de itt élek, viszont orvoshoz eddig hálistennek nem kellett mennem......


kösz a válaszokat!

2011. febr. 12. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
mutasd meg egy orvosnak,mert ha tényleg egyre csak dagad,akkor lehet valami más gond van,olyanról is hallottam,hogy el is lehet törni,ha valaki rosszul száll le róla,menj urológushoz.
2011. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segítséget, elsősorban EE-nek, akit bárkinek nagyon szívesen ajánlok! A probléma megoldódni látszik, betadine, kamillatea a megoldás, ha bárki hasonló cipőbe kerülne, de ha nem javulna a helyzet, azonnal keressen fel egy orvost, mert mint fentebb is irták, akár körülmetélés is lehetett volna a vége!!!


üdv

2011. febr. 14. 04:15
 6/6 anonim válasza:
Sok sikert..
2011. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!