Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől van? Születésem óta...

Ez mitől van? Születésem óta ha hozzá érek a makkomhoz az nagyon kellemetlen érzés. Van szűkületem, lehet ettől?

Figyelt kérdés
nyugalmi állapotban hátrajön teljesen, de izgalmi állapotban nem, és rövid a fék is, és amiatt ha felhúzom nyugalmiban is görbül egy kicsit. viszont az 100 hogy körül nem metéltetem...
2011. febr. 14. 18:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
hehehehe lol uristen néha annyira nevetek az éretlen embereken akik azt hiszik tudnak mindent. nem olvastam el a válaszokat mert nincs sok időm. és az se érdekel ha a nagyfiu lepontoz nem fogok sírni . nem kell körül metélni 1 kis vágást csinálnak a bőrön függőlegesen az majd összegógyul ezt a kisgyerekeknél megszokták csinálni tesómnak is csinálták neked lehet kimaradt anno (nekem nem kellet így nem tudok 100%os választ írni)
2011. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljes körülmetélés SENKINEK nem kell, ez tuti. Az a dokiknak nagyon kényelmes, de amúgy egy törzsi megjelölés és nem gyógyítás. Bemetszés meg plasztika meg egyéb civilizált módszerek vannak, ezeket kell alkalmazni, ha az orvos nem akarja, akkor másikat kell keresni.
2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!