Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bekenhetem a számat BELÜL!...

Bekenhetem a számat BELÜL! Kézkrémmel?

Figyelt kérdés
Kézszáradás ra van egy krém a szám nagyon sokszor kivan száradva belül,bekenhetem vele? vagy vízzel hígítva ki öblíthetem vele a szám?
2011. febr. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, került már véletlenül ilyen krém a szádba? Borzasztó az íze, nem mellékesen ez külső használatra van... Menj el inkább vele orvoshoz, az majd felír valami speckó krémet. Szerintem ne próbálkozz vele.
2011. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát te aztán nagyon "okos" vagy. >:\

A szád "ki van száradva belül"... Ez jó! XD

A nyálad talán "nem nedvesíti meg"?

Inkább öblögetnél kamillával, Corsodyllal, vagy Cserszömörcés szájvízzel, mint ilyen hülyeségekkel próbálkozol! Hány éves vagy? 10-12?

2011. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
néha, ha elfogy a szőlőzsírom, az ajkaimra kézkrémet kenek, és utána esetleg ha bekerül a számba, iggen xar íze van... :S
2011. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szájszárazság ellen inkább igyál eleget. 30kg testtömegenként 1 liter a napi ajánlott mennyiség. Iszol legalább 2 litert?
2011. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!