Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gombás fertőzés? Van...

Ez gombás fertőzés? Van valami házi praktikát az elmulasztásra?

Figyelt kérdés
Szóval apéniszemen megjelentek piros foltocskák, aztán az egész makk olyan lett, majd elkezdett hámlani és viszketni, mindezt kb olyan 3-4 nap leforgása alatt. Azt mondták melegviz semmiképpen se érje. Tudtok valami házi praktikát az elmulasztásra ? 16 éves vagyok egyébként, canestent nemtaláltam itthon, de azt kiadnák nekem a patikában? mert ugytudom nem vényköteles..
2011. márc. 1. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
kiadják persze, vegyél szerintem hátha segít.
2011. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

víz miért ne érje? ezt a blődséget


amúgy meg bőr és nemibeteg gondozó

2011. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne víz neérje, hanem melegvíz neérje, mert az csak segít neki terjedni, legalább is ezt mondták nekem, amugy szerintem canesten eléglenne erre
2011. márc. 1. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ha nem javul egy-két héten belül, menj el orvoshoz.
2011. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meleg vízhez tegyél szappant ;) és mosd meg.-...amúgy meg bőr és nemibeteg gondozó
2011. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:
Canestent simán adnak. Kend össze vele jól, naponta többször mosd meg és újra kend be. ha egy héten belül nem múlik el teljesen vagy nem javul jelentősen, akkor orvos (bőr-nemi). Nem kell beszarni, előrántod neki, ránéz, mondja.
2011. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!