Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől ez a túlszőrösödés?

Mitől ez a túlszőrösödés?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy túl szőrö vagyok, mindenütt. A lábamon 3-4 cm hosszú szőrszálak, intim hely is, felsőtestem nem épp ennyire de az is szőrös nagyon, de ami a legidegesítőbb: fénynél látszik h a homlokomon is vannan szőrszálak(a szemöldökön kívül). Arcom nagyon szőrös(csak bajuszom nem annyira),de szüleim nem engedik hogy borotválkozzak, mert szerintük hamar megerősödik s megbánom... Hogy győzhetném meg őket??? És mitől van a túlszőrösödés? Csak normális, komoly válaszokat. Üdv. 15/F
2011. márc. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

15 éves fiú vagy. Teljesen normális jelenség. Kb ilyen korban szoktak igazán kiszőrösödni a fiúk.

De ha nagyon zavar elmehetsz vele orvoshoz, de ő se nagyon fog rá mit mondani.

2011. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos.Biztos fura így hirtelen,de majd megszokod.Amúgy részben igazuk van lehet h nem lenne jo,mert megerösödne ezért kéne valami aranyközépút.Kérd meg őket had szőkittezsd ki.Vagy kozmetikussal a otthon akkor szerintem kérd meg anyut vagy ha elég ügye svagy akkor te is megcsináltahod.Vegyél borvazelint(patikába kikevernek)meg egy szőkitőport hozzá egy 9%-os oxy-t.Persze ezt most az arcszőrzetre értettem.Nyáron majd barnulsz egy kicsit és akor a lábodon nem lesz annyira feltünő amúgy nem gáz a szőrős férfi láb.De ha nagyon nem tetszik ez a ,odszer akkor mond nekik hogy rosszul érzed magad így és nem akarod h kicikizzenek.Nekem anya anno a honaljam miatt aggodott hogy mért kell meg minden és tényleg iagza volt megerösödött viszont higiénikusabb és szebb is.
2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szőkíteni nem akarom, én fiú vagyok! Valahogy rá lehetne venni őket?:D
2011. márc. 4. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagy otthon borotválkozz meg! Utólag úgysem tudnak mit csinálni vele. Valójában nem is értem miért nem engedik.Én is ilyen szőrös vagyok és én 14 évesen kaptam tőlük borotvát és el is kezdtem borotválkozni,mert engem is zavart,meg cikiztek is miatta.
2011. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy ha borotválkozol gyorsabban megerősödik,de nem mindegy mikor kezded.

Szerintem is vegyél egy borotvát ne apádét vedd kölcsön mert abból bajok lehetnek,mert a borotva is olyan mind a fogkefe nem használjuk közösen,mer könyedén kipatognak az emberek tőle,erre nekem még apám hívta fel a figyelmem,mert az ötcse elllopta az öregfaterét és jól kipattogtak mind a ketten.

Nekem is azt mondták ne borotválkozz meg mert megerősödik,na de fél évvel később meg azt mondták,hogy már ideje volt megborotválkozni mert olyan szőrös voltál mint egy majom.

Szerintem is borotválkozz meg,mert ha cikiznek miatta attól csak gátlásaid lesznek és rosszul fogod érezni magad.

És gondolj bele mi a cikibb az akinek még szőr sem akar nőni az arcán,vagy az ha férfiasan erőr szőrszálai vannak.

Mert ami neked van az még csak nagyon gyenge és nem is túl impozáns.

És amint elkezdel borotválkozni úgy is elkezd megerősödni,tehát anyira mindegy,hogy most vagy később kezded,végeredményben úgy is utálni fogsz borotválkozni,de legalább nem fogsz hülyén festeni.

És ha nem borotválkozol az pedig igénytelenséget sugall amit nem igen csipnek a csajok és borotválkozni onnét kell miután már van mit levágni,tehát irány a fürdő és huljon a férgese.

2011. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Még meglátom, hogy várok-e egy kicsit(max. pár hónap), hátha ők szólnak. Ha nem szólnak, megteszem én. Köszönöm a tanácsokat.
2011. márc. 5. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!