Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A lézerrel végzett körülmetélé...

A lézerrel végzett körülmetélés milyen? Akkor van az hogy olyan szép, sima és egyenletes a begyógyult heg? Mikor úgy néz mintha vonalzóval húzták volna? Illetékes orvosok, írnátok nagyvonalakban ezzel kapcsolatban, hogy mégis mi az, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Olyan esetben nem késsel, hanem lézersugárral vágják át a bőrt, s a heg valóban szebb, egyenletesebb lesz. Hasonló eredményt lehet elérni az elektromos késsel is.


Mi a helyzet, miért kérdezed? Körülmetélésre készülsz?

2009. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

igen, szűkület miatt minél előbb körülmetélésre lenne szükségem. kétségbe vagyok esve..teljesen kivagyok már maitta..

kb. 3-4 hónapja kezdődöttek a kellemetlenségek, eleinte begyógyulgattak a kis repedések, de az utóbbi kb. 2 hónapban már a hegek sem akarnak befelé gyógyulni, látszanak, ki is szokott száradni és elégge akadályoznak a hátrahúzásban. és úgy érzem ez idővel csak rosszabb lesz.. csak borzasztóan aggódom, mert nem tudom kihez forduljak, ki, hogy és hol csinál szép és igényes munkát. rettegek attól, hogy esetleg csúnya lesz a műtét után. cikk-cakkos lesz a műtéti heg a varrás miatt, életem végéig kell majd úgy élnem, kompexusaim lesznek emiatt, stb... mégiscsak a péniszemről van szó... nagyon-nagyon fontos lenne az esztétika. Debrecenben keresnék jó szakembert. elektromos késes v. lézeres műtétet csak magánklinikákon végeznek, igaz? vagy tb támogatásos helyeken is?

2009. febr. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!