Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek betegseg vagy ez...

Szerintetek betegseg vagy ez normalis az en koromba?

Figyelt kérdés
15 eves koromban 85 kg voltam, most 16 vagyok es 60 kg de 1 ev alatt kb 25 cm nottem. mennyek dokihoz vagy mjad visszahizok?
2011. márc. 7. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A serdüléssel megváltoznak a hormonok. Ilyenkor mindig jellemző, hogy pl. a teltebbek megnyúlnak, a testalkat megváltozik. A hirtelen növésnél mindenképpen próbáld az étkezésedbe a sok kalciumot, vitaminokat stb... beiktatni és növéshez un. hozzáizmosodni - tehát mindenképpen valamit sportolnod is kéne, hogy az izmaid is követhessék a megnyúlt csontrendszeredet. Ezért majdnem minden kamasz- főleg a fiúk - nyakiglábak :)) - ez nem betegség normális!
2011. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezzel egyet. Legalább egy vérvétel szükséges lenne. LEHET, hogy nincs bajod, de jobb a végére járni.
2011. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!