Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet gyógyítani a...

Hogyan lehet gyógyítani a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Legenyhébb esetben fájdalmak közepette hátrahúzod és majd idővel "bejáródik". Ha nem megy, az orvos csinál egy bemetszést rajta, legrosszabb esetben pedig körülmetélés.
2011. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nekem is az van,én azt a tanácsot kaptam h a fürdőkádban melegvízben húzzam fel,és egy idő után elmúlik a fitymaszűlület. 15/F
2011. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
meleg vízben huzzam fel, és amikor felál akkor fáj, és így el fog múlni?
2011. márc. 9. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden fürdésnél csináld meg, majd idővel tágul.
2011. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Írtam neked (is) szóló választ ITT:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. márc. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát meleg vízben óvatosan,lassan kell húzogatni,nem rángatni,csak finoman,tudod hogy fáj,de ha mindig,rendszeresn húzogatod akkor fél év alatt,1 év alatt,valakinek 1-3 hónap alatt lazul a bőre és helyre jön.De kitartás és rendszeresség kell,és néha fehér színű kis részek,úgynevezett szegmák is leválhatnak ilyenkor.De ha fáj és azért hátra tudod húzni az már eleve jó jel,mert még enyhe a szükületed.Szóval csináld mindig.De ha hosszú idő alatt sem látnál javulást,akkor urológushoz érdemes menni,de ott vigyázni kell,és jól körül kell nézi a lehetőségek között,ne hogy felesleges metélés áldozata legyén.De mivel hátra tudod húzni a legrosszabb esetben is elég a bemetszés(2 oldalt=Z-plasztika,vagy kenőcs.)De kitartónak kell lenned.
2011. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. márc. 10. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
A teljes körülmetélés, ahogy az első válaszoló is mondja, a legrosszabb. Ezt semmiképpen ne hagyd, én nagyon rosszul jártam vele. Van más megoldás, ezeket kell alkalmazni, ha nem nyúlik magától.
2011. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!