Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Páromnak condylomája van. Van...

Páromnak condylomája van. Van valakinek "tapasztalata", mennyi az esélye hogy én is megkaptam? Milyen orvosi vizsgálat létezik erre, vagy csak a sima cytológia? Teljesen kétségbe vagyok esve, mert négy éve vagyunk együtt és én tuti csak vele voltam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 09:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hali!


A pécsi urológiai klinikán fogják műteni 29-én.Égetik és leszedik, legalábbis ezt mondták neki.A péniszén, fitymáján van..sok apró, illetve borsó és bab nagyságú.(lelet szerinti meghatározás).Beutalós, ingyenes volt a vizsgálat, vesekövet keresett az urológus és ő küldte tovább.Ott helyben.Nem tudunk meghatározott tarifáról, persze az ember úgyis ad, merthogy ugyebár hálapénz függvénye minden a magyar egészségügyben...

Megbeszélni? Mintha teljesen elzárkózna:(

Azt olvastam akinél kimutatják a HPV-t nem kap oltást.Majd kiderül mit mond a doki erre.Kisfiam 3 éves, gondolod ?

2011. márc. 12. 20:14
 12/12 anonim ***** válasza:

...

Soha nem le7 tudni. Jobb félni mint megijedni... do.0b

Ártani meg nem árthat az oltás a fiúcskának...


(A fiaddal kapcsolatos OFF:

Nem tudom van-e gondotok a fitymájával, hátrajön-e vagy sem, fel kellett-e tépni már vagy, de kb. abban a korban van amikor a letapadások oldódnak. Ha még nem is jön hátra neki teljesen, MOST VAN AZ, HOGY NEM SZABAD HÜLYESÉGET CSINÁLNI!!!

Mindezt csak azért offoltam ide, mert sok szülő minden most cseszik el, aztán csodálkoznak, hogy a gyermeküknek szűkületük lesz... S:-s :ON)



Ha már oltás, erről inkább a nőgyógyászt kérdezd. Elég sok használhatatlan hülyeség kering a neten erről is...



*****

"Nem tudunk meghatározott tarifáról, persze az ember úgyis ad, merthogy ugyebár hálapénz függvénye minden a magyar egészségügyben... "

_ >:-o EZ NEM ÍGY VAN!!!

A hálapénzt TESSÉK ELFELEJTENI! >:-o


Akik ilyesmit adnak a többi emberrel cseszik ki, mert attól ő még nem fog jobb szolgáltatást kapni a dokitól, hogy azt te a zsebébe nyomod! Ez itt a magyar egészségügy egyik rákfenéje! >:-o



"Megbeszélni? Mintha teljesen elzárkózna:( "

_ Ezért kell olyan szitut kialakítani, olyan helyzetbe hozni, hogy ne tudjon elzárkózni.


"A péniszén, fitymáján van..sok apró, illetve borsó és bab nagyságú."

_ Ez viszont így érdekelne, hogyan is néz ki!? A barátomnál, -- akit metéltek -- Az opusa előtt megvizsgáltam, neki formára olyan volt, mint a lecsüngő jégcsapok, hegyes függölyök voltak. Élőben eddig még nem találkoztam más jellegű condylomákkal. Ha tudsz ill. akarsz nekem a további tapasztalatcserében segíteni, ajánlom folytassuk a kommunikációt >>priviben!


Üdv: EE



======== *** ======== *** ======== *** ========

PS: Nemcsak neked ajánlom az alábbi régebbi topikot a figyelmedbe. Itt pont a condylomák és a Fordyce-pöttyök közti elváltozásokat taglaljuk:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


További infó a HPV-ről:

>> [link]

>> [link]



További jótanács:

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

HPV, vagy egyéb szexuális úton terjedő betegségek gyanúja esetén az óvszerhasználat FÉRFIAK ÉS NŐK orális kielégítése esetén is indokolt!!!


_ FÉRFIAK esetében a pénisz kényeztetése esetén a klasszikus módon.

_ A herezacskó ill. egyéb nemi tájék, vmint a NŐK orális kényeztetése esetén a partner ELŐVIGYÁZATOSSÁGKÉPPEN HASZNÁLJON "LATEX-SZÁJKENDŐT", amit úgy is meg le7 csinálni (rögtönözni), hogy...

___ 1.) _ Kibontasz egy új óvszert a csomagolásból,

___ 2.) _ Ollóval levágod az ondótartály felé eső beszűkült végét, majd...

___ 3.) _ Az egyik oldalán kettévágod, és kiteríted téglalapformában.

Az így átalakított óvszer immáron téglalap-alapú gumi-szájkendőként használ6ó, amivel a női nemi szervnél, vmint bármelyik nemnél az orálisan kényeztetni kívánt intim tájék (pl. herezacskó/gát...) biztonsággal lefed7ő a kényeztetés helyén.


Latex-allergiásoknak természetesen készülnek (pl. poliuretánból) nem-latex óvszerek is, igaz, ezek drágábban beszerez7ők bármely szexboltban is.



Így véd7ő ki a fertőzés átadása orális szex/petting esetén. :-D

Akik kipróbálják így,... jó szórakozást nekik! ;-)

2011. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!