Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vizsgálat létezik erre...

Milyen vizsgálat létezik erre és hol?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy van-e Huntington-kórom, mert a tüneteket olvasva 10-ből 9 igaz volt rám nézve, eleve azért kerestem utána neten ennek, mert úgy érzem nincs minden rendben. (hipochonder nem vagyok szerintem)
2011. szept. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ritka betegség. Csak akkor merül fel a gyanúja, ha a családban már előfordult, mivel öröklődik. Ha elolvasol egy leírást egy akármilyen betegségről, biztosan találsz olyan dolgokat, amik jellemzőek rád. Attól még nem vagy beteg. Elmehetsz pszichiátriára, elmondhatod a panaszodat, de ne diagnosztizáld előre magadat.
2011. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2011. szept. 24. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"Csak akkor merül fel a gyanúja, ha a családban már előfordult, mivel öröklődik."


Bocs, hogy okoskodok, de minden esetben van egy első, akitől kezdve öröklődik a betegség. Mért ne lehetne a kérdező pont ilyen? :O

2011. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!