Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szint?...

Alacsony tesztoszteron szint? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, kb 2-3 éve végzek súlyzós edzéseket, az utóbbi pár hónapban elég keményen ráálltam a témára, sokkal intenzívebben és sokkal nagyobb súlyokkal edzek, fejlődök is rendesen izomra és erőben is egyaránt. A problémám az lenne, hogy mióta ilyen kemény edzéseket nyomok a libidóm nagyon lecsökkent, szinte egyáltalán nem kívánom a szexet, még önkielégítés szinten sem. A szerszám természetesen működik, nincsenek merevedési zavaraim és ugyan olyan jól teljesítek mint régen, csak annyi a gond, hogy nem kívánom.Kaja, vitamin és pihenés rendben van, és NEM használok semmilyen anabolikus szteroidot, a hülyék akik nulla tudással rendelkeznek a sportól légyszives kíméljenek az ilyen jellegű válaszokkal.Gondolkodtam valami tribulus tartalmú tesztoszteron termelés növelő kiegészítő kipróbálásán(pl sciteces Testopump), viszont nem tudom, hogy ilyen fiatalon ér-e valamit
2011. márc. 13. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az miért baj, hogy nem kívánod a szexet?!

Egy problémával kevesebb.

Komolyan mondom.

2011. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem természetes. Eddig heti 4-5 szex is megvolt önkielégítés mellett is, és a kemény edzés hatása pont a tesztoszteron szint növekedése kéne hogy legyen, nem a csökkenése.
2011. márc. 13. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a nagy fizikai megterhelés, pontosan csökkenti a szexuális vágyat. Értelemszerűen, mert a szervezeted fáradt. Tarts egy-két pihenőnapot és vissza fog jönni a libidó. Tesztoszteron készítményt pedig még véletlenül se szedjél, ha nem akarsz könnyes búcsút venni a hajadtól. Ugyanis brutál hajhullást okoz.
2011. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem tesztoszteron készítmény, az szteroid. Ez csak tribulus terrestis nevű növény kivonata, ami növeli a SAJÁT tesztoszteron termelést, tehát nem tesztot adagolok magamba.
2011. márc. 13. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm szerintem az is felesleges, nincsen semmi bajod, valószínűleg a tesztoszteron szinted is normális, csak egy kicsit túlhajszoltad magad. :-)
2011. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég gáz érzés :S Lehet hogy be kéne iktatni egy kis pihenőt és rendben lenne.
2011. márc. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!