Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A péniszemen van egy véraláfutás (gondolom egyszer megrúgtak, vagy valami). Nincs vele semmi bajom, nem fáj, egyszerűen csak elszíneződött egy helyen a bőr. Viszont már több, mint egy éve ott van, és semmit se változott. Kezd nagyon idegesíteni. Mit tehetnék? Hogy szedjem ki?
2011. márc. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

"gondolom egyszer megrúgtak, vagy valami"


Azért ez nem olyan dolog, hogy gondolom. Ha nem tudod az okát, amiért ott van, akkor menj el orvoshoz vele. (Urológus vagy bőrgyógyász.)

Nekem a makkomon vannak foltok, egy bőrbetegség nyomai, de rendszeresen bőrgyógyászati kontrollra kell járnom vele, mert a doktor szerint minden ilyen pigmentálási zavarra figyelni kell.

2011. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a folt az egyik vastag ér felett van. Szóval szerintem véraláfutás... de ha elkezd nőni, mindenképp elmegyek
2011. márc. 23. 21:45
 3/4 A kérdező kommentje:
De tudtam az okét, ezért is nem aggódtam. Csak már nem emlékszem, hogy mi volt.
2011. ápr. 8. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem az miatt van...
2011. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!