Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan izmosodjak gyorsan és...

Hogyan izmosodjak gyorsan és "hatékonyan"?

Figyelt kérdés
vékony vagyok.lehetséges pár hónap alatt koksz és egyéb szer nélkül nagy mértékben növelni az izomtömeget? esetleg vmi jo edzésterv? 17\F
2011. márc. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi minimum 1 órát súlyzózz,eleinte kis súllyal,majd folyamatosan növeld,és egyél rengeteg fehérjét,csirkemell,sajt,kukoricával stb.
2011. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyakor ***** válasza:

Itt le van írva minden ami jól jöhet, olvasd el mindegyik részt:

[link]

2011. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazán jó módszer nincs, de ne csinálj ebből ügyet.

Egyre inkább a vékony fiúk jönnek be a lányoknak és az izmosak nem.

2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyre inkább a vékony fiúk jönnek be a lányoknak és az izmosak nem."

Ez azért nem tendencia... Nekem világ életemben a vékonyak tetszettek, azonban az összes nőnemű ismerősöm hülyének néz emiatt. Tök mindegy, hogy szép-csúnya, vékony vagy kövér lány, ha az ideális testalkat a téma, akkor már röpködnek a kigyúrt, izmos, erős, és hasonló szavak. Én meg fogom a fejem, mert nem értem őket.

Egyszer sokáig áradoztam volt kolleginának életem nagy szerelméről. Azt mondja, mutassak már la képet. Mutattam. A csaj kiakadt, hogy mit tudok azért a fickóért annyit áradozni. :-)


A kérdésre válaszolva:

Kapálj vagy valami hasonló, attól izmosodsz!

2011. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A favágástól is jól lehet erősödni
2011. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!