Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szobabicikli mennyi idő...

A szobabicikli mennyi idő után okoz a férfiaknál hereproblémát?

Figyelt kérdés

Szervusztok! Azt hallottam, hogy a szobakerékpár egy idő után férfiaknál terméketlenséget okoz, csak azt nem tudom, hogy ez mennyi idő után? pl.: ha most én eljárnék spining-re heti 3x akkor kb mikorra várható ez, vagy egyáltalán van igazságalapja ?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 27. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mar most is impotens vagy.
2011. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ha minden nap megteszed a Párizs-Dakar távot, kétszer, és a heréden ülsz.
2011. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem annyi idő után ... mint a nőknél...hogy mondjam .... amikor keresztbe teszik a lábukat szokták mondani hogy ne mert viszeres lessz a lába...és én még olyat nem láttam ... sztem valami nagyon rossz technik kell ahhoz hogy a bringázástól valakinek ilyen baja legyen....sztem legalább 20 év ( ennyi idő után minden nyomot hagy :D ) ét gyalogolni szeretek heti 120km ... kb és 3 év után kezdem érezni
2011. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!