Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastag a combom. A...

Nagyon vastag a combom. A szobabicikli segíthet?

Figyelt kérdés

Régen sokat edzettem rá, így a külső combom elég izmos. Ez tetszik is, nincs vele gondom, nincs rajta narancsbőr se, abszolút.

De régebben mikor edzettem elég sokat ettem, így sikerült oda egy kis izmot építeni :) csak hát még a zsír az meg ott van:/

Most kaptam egy szoba biciklit :) Megfelelő táplálkozás mellett, gondolok én most itt arra, hogy számolom a kalóriákat, annyit viszek be, mint az alapanyagcserém, szóval többet használok föl, mint amennyit beviszek :) - szóval az lenne itt a kérdés, hogy szobabicikli használatával vékonyodhat a combom?

Nincs helyi fogyás, nyilván, de ha mindenhonnan fogyok idővel, akkor valószínű, hogy a combomról majd az izom mellől eltűnik a zsír és vékonyodik a combom?:)

Köszönöm a válaszokat:)


2011. okt. 13. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószinű ,de ha képben vagy minek megkérdezni? :D

Ha rossz a genetikád lehet hogy onnan kevésbé leszel hajlandó fogyni meg az is lehet hogy onnan fogysz leghamarabb. Kinek mi a roszz, más meg a combjából nem akar.

Szerintem erredményes leszel mert naggyából jól állsz hozzá, bár az hogy számolod a kalóriákat nem azt jelenti hogy jó lesz a diétád.

2011. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem fog vékonyodni a combod, de arra is figyelj, hogy azért minőségi ételeket egyél főleg, szóval ne egy mekis menü tegye ki a napi kalóriabeviteled. Érted :)


Nekem 1 hónap alatt 4 centi ment le a combomból fehérjedús diéta mellett + szobabicikli.

2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti hogy fog, én férfi vagyok nemrég beiktattam egy diétás periódust amire most te is készülsz, a foci mellett körülbelül heti 4-5 ször szoba bicikliztem, estefele sorozatnézés közben mert akkor volt időm. (kellemest a hasznossal)

Rövid idő alatt centiméterekkel csökkent a combom kerülete, zsírból fogytam, jobban kijött az izomzat formája is. Ma ha belenézek a tükörbe egyértelműen sokkal jobban néz ki a lábam, és a mai napig a szobabicikli meghatározó.

2011. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!