Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, úgy őszintén:szoktatok...

Fiúk, úgy őszintén:szoktatok belepisilni a mosdókagylóba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
94%

:D Én nem szoktam, de még csak nem is gondoltam még ilyenre soha.

26/F

2009. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
91%
hmm jo ötlet kiprobálom :D
2009. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Én olyankor még régebben, mikor tesóm wc-n volt nekem meg nagyon kellett :D Meg ha már lusta vagyok elmenni wc-re és úgyis ott állok :D F/14
2009. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez teljesen megvan. Előfordult, hogy utazásról jöttünk haza és egyszerre akartunk wc-re menni, persze barátnőmé lett wc, nekem a meg mosdókagyló jutott. Közben meg rögögtünk :)
2009. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
a párom rendszeresen belepisil, főleg, ha én ülök a wc-n, de előfordult már h az egyszerűen csak kényelmesebb volt....nem kell ehhez különösebb őszinteség:D
2009. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

elég gusztustalan dolog :S

még soha nem volt rá példa. Az oké ha nem otthon csinálod, és azért mert foglalt a wc, de aki otthon is csinálja, az elég igénytelen. Akkor valószínűleg nem is mos kezet, ha meg igen akkor is hiába....szal hülye hogy erre nem gondol...

2009. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
75%

amikor kicsi voltam és foglalt volt a wc akkor a kádba maximum.de utána rendesen kimostam...

a mosdókagylóba soha,nem mintha felértem volna akkor :D

2009. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
csatak részegen és joötletnek tünt belepislantottam. nem nagy dolog a hugy amugy is steril kivéve ha tripperes vagy
2009. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ez hogy jutott eszedbe, kedves kérdező?
2009. márc. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sűrűn szoktam. :) Sokkal egyszerűbb befordulni a fürdőszobába mint elsétálni a wc-ig még akkor is ha nem sürgős meg hát nincs ülőke meg lehúzó szóval egyszerűen csak kényelmesebb és szimpatikusabb. :)
2009. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!