Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi volt ez? Baratomnak valami...

Mi volt ez? Baratomnak valami fertozese van? Fiuk segitenetek?

Figyelt kérdés

Mi volt ez? Baratomnak valami fertozese van? Fiuk segitenetek?

Ma oralisan kielegitettem a baratomat (nem eloszor), de most a boxeren az elovaladek zold szinu volt, de gondoltam, hogy biztos semmi baj, normalis...de amikor elkezdtem akkor nem kicsit kellemetlen szagu es izu volt... Enyhen elkapott a hanyinger, de nem szoltam semmit, mert nem tudtam mit mondjak, es nem szeretnem megbantani mert nagyon szeretem, de megis nem szeretnem, ha ez igy maradna, mert mindkettonk de foleg az o erdeke, hogy ha valami fertozese van akkor kapjon ra megfelelo gyogyszert... szerintetek fertozes?


2011. ápr. 23. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zöld színű az előváladék az nagyon nagy baj. Mindenképpen menjen el a barátod az ünnepek után orvoshoz!
2011. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy az ünnepek alatt az ügyeletre.
2011. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ennyire komoly a baj? nem valami kis szimpla bakterium?
2011. ápr. 23. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bakteriális fertőzés, én Trichomonasra tippelnék... De vmi bizti h nem frankó, gyorsan menjen orvoshoz, te meg ilyenkor igenis szólhatsz !!!
2011. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!


"valami kis szimpla baktérium"

SZERINTED A BAKTÉRIUM AZ NEM KÓROKOZÓ? SZERINTED AZ NEM OKOZ BAJT?

Ne vedd már ennyire félvállról a pasid baját! Ha valami baj van illetve rendelllenes, akkor AZONNAL ORVOS!!! >:-O


Ez meg a legnagyobb baromság, hogy "Nem szólok neki, nem akarom megbántani!" Már bocs, de hány évesek vagytok? Te is, ő is... Kevesebb szappanorperát kéne nézni, és többet élni a földön, megtanulni a dolgokat kíméletesen tálalni, pl. így:

"Figyu XY! Nem érezted furcsának mostanában a spermádat vagy a vizeletedet? ... Azért kérdezem, mert úgy vettem észre délután amikor leszoptalak, hogy az előváladékodnak a színe nem volt normális, és a spermád íze sem az a megszokott volt, hanem valami furcsa! Gyere, menjünk el a bőr- és nemibeteg gondozóba, mert félek, hogy összeszedtél valamit, és féltelek!" :-o


Ha meg nem akar menni, akkor vedd elő a B-tervet, pl.:

"Te figyelj! Neked az mennyire fontos az egészséged? Na és az én egészségem? Te nem félted magadat? Na és engem? Az nem fontos, hogy én biztonságban érezzem magamat veled? Mert úgy vettem észre, hogy nincs minden rendben, úgyhogy amíg nem mész el, nincs semmi szex, de orális sem! Szóval vagy elmész, vagy addig semmi!"

Elég világos?



Nem kell megvárni az ünnep végét, KÍSÉRD EL A KÓRHÁZBA/ÜGYELETRE! MOST/MIHAMARABB!

A fertőzések és a betegségek nem tartanak szünetet, sem ünnepnapot. Nincsenek tekintettel senkire és semmire!

Minél előbb orvos, mert még súlyosabb lesz, és EZ NEM VICC! :-o


Üdv: EE

2011. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget, es a tanacsokat!!!
2011. ápr. 26. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már így megköszönted, arról is beszámol6nál, mi lett a végkifejlet? Mi mikor és hogyan történt...? :-)

Azért jó lenne tudni a végeredményről is, ha már segítettünk neked,... nem?


Üdv: EE

2011. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!