Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Ha a péniszem...

Mit tegyek? Ha a péniszem végéhez nyúlok, ahonnan lehúzódik a bőr és odanyúlok, az fáj.

Figyelt kérdés
14-éves fiú
2009. márc. 8. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne taperold a makkod, az elég érzékeny. oda finom, puha, meleg, nedves punci kell :)
2009. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha az ér hozzzá az nem fáj?
2009. márc. 8. 09:13
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy ha veri nekem és sokszor megfogja a makkom az nem tól kellemes de ha puncihoz ér hozzá az nem fáj? vagy ez hogy van?
2009. márc. 8. 09:18
 4/10 anonim válasza:
Annyi idősen mint te én is így voltam. A dolgon úgy segítettem, hogy mikor este feküdtem a fürdőkádban, és elkezdtem tapogatni a farkamat. Eleinte az is dfájt ha csak hozzáértem, de pár hét alatt hozzászoktam, aztán idővel egy-egy simitást is belevittem. Na az maga volt a pokol, de idővel hál'égnek megtette a jótékony hatását. Ezt egészen addig csináltam amíg a fájdalmas érzésből egy kellemetlen nem lett inkább. Persze még úgy sem javaslom, h. száraz kézzel simogasd, de a szex terén nem lesznek problémáid.
2009. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
64%
Nekem az a véleményem, hogy lehet, hogy a fékeddel van a baj! Ami a bőrt és a makkot összeköti. Ez bárkinél előjöhet! Ha rövid az a rész, akkor szokott fájni, ha le vagy feltolod a bőrt! Ezzel ha elmész urulógiára, beutalnak a kórházba és ambulánsan kb. 5 perc alatt megműtenek! Nem fáj állítólag..A barátomnak nemrégiben csinálták meg!
2009. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem fáj ha fel meg le huzogatom vagyis kiverem sőt! az tök jó! nekem csak ah fáj ha mondjuk a kezemmel vagy ha valami más ér hozzá!! szerintem az előző válaszadó kicsit félreértelmezte a dolgokat..
2009. márc. 8. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű.Ha huzogatás közben fáj,akkor,valóban a rövid fék csinálja.De ha nem,akkor valószínűleg nagyon száraz,és érzékeny.
2009. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél nőknek való intim lemosót! A nivea 7-800Ft. Nő vagyok, de a párom is azt használja mert neki a fékével szoktak gondok lenni. Nagyon szereti és az illata is kellemes. Enyhén savas PH értéke van, nem lúgos, mint a tusfürdők így nem szárad ki tőle.
2009. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én most 15éves vagyok és nekemis ez a problémám volt1éve szinte hozzáse birtam nyúlni a makkhoz most már ha megsimítom már nem annyira rossz érzés de azért még mosse az igazi, mikor masztizol akkor nyálazdbe és kicsit néha simítsd meg énis így csináltam és már csak kicsit rossz érzés ha hozzá érek
2009. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kösz a lepontozást droid f@szkalapok? Akkor szerintetek mit csináljon, vágja le??
2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!