Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lécci csak normálisak írjanak!...

Lécci csak normálisak írjanak! Ha a bőr nem megy a fitymám alá akkor mi a helyzet? Mármint úgy értem ha tovább húznám fáj! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A bőr az maga a fitymád, szóval nem értem a kérdést.
2009. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
azt fitymaszűkületnek hívják, sztem menj el urológiára
2009. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Lankadt állapotban se?
2009. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bör az a fityma.Amiről lecsuszik az pedig a makk.Ha ez nem müködik akkor fityma szükületről beszélünk.Ez esetben menj el az urologushoz.De fontos mert ez a késöbbiekben szerintem kihatással lesz a szexuális életedre.
2009. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha tényleg ilyen gondod van, akkor fordulj orvoshoz mert, így igen kellemetlen élmény is lehet egy keményebb aktus. Főleg ha a partner nem tud róla..

Inkább 1hét sex nélkül mint folyamatos szenvedés.

2009. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz, nézesd meg magad, aztán vigyázz, nehogy az egészet le akarják vágni egy kis szűkület miatt, mert utána már késő bánat... érdeklődj a kulturált módszerekről!
2009. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!