Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? Fitymaszűkületem...

Körülmetélés? Fitymaszűkületem van.

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van és elhatároztam, hogy körülmetéltetem magam. Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi ideig tart egy ilyen beavatkozás? Utána hazamehetek? Mennyi ideig tart a gyógyulás?
2011. aug. 20. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
jó ég, azt olvastam elsőre, hogy körülmetéled magad. áááááá
2011. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
nem biztos, hogy teljes körülmetélésre van szükséged
2011. aug. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem is körülmetéltek. Megcsinálták és már hazajöhettem is. A műtét alatt altattak. Kb. két hétig volt nehéz és kamillával kellet borogatni ha jól emlékszem mert már 3 éve volt. De sokat hallom itt is hogy nem feltétlenül a körülmetélés a megoldás szerintem érdeklődj több orvosnál.
2011. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Részleges körülmetélés lesz, a teljes körülmetélésbe nem egyeztem bele!
2011. aug. 21. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Van már olyan eljárás is hogy fityma plasztika,ilyenkor megmarad a fitymád,csak műtéti úton lazítanak a bőrőn,gyorsan gyúgyul és nem marad nyoma se.


Nézz jól körül,nem metéltesd magad körül.Sok orvos egyből erre akar rávenni,még akkor is ha van más megoldás is rá.És van aki később a látvánnyal nem elégedett,nem tud megbarátkozni vele,vagy nem jól sikerül.Mond meg az orvosnak megszeretnéd tartani a fitymád és milyen megoldásokat tud javasolni.


Menj el,előszőr csak megvizsgál,elmondja a lehetőségeket,te meg átgondolod,műtétről is vissza lehet lépni.


azért az sem mindegy milyen mértékű a szükületed.De nem csak metéléssel lehet ezt orvosolni.

2011. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld elkerülni a körülmetélést, amennyire lehet, mert az nagyon gáz tud lenni utána!!!
2011. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
A teljes körülmetélés nem civilizált, európai, 21. századi módszer, hanem a törzsi primitív megjelölő-büntető társadalmak sajátja... nekem megcsinálták és csak a hátrányait láttam eddig egész életemben :(
2011. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!