Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a herezacskomba a bal...

Van a herezacskomba a bal herém tájékán egy olyasmi csomosodás erekböl meg nem is tudom miköb áll. Ugy kell elkébzelni mint ha egy kisebb kanálnyi káposztát fognál csak annál keményebb. Ez normális mennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés

16F

mostanába sokat szexelünk barátnömmel ami megcsapolja sperma amállományomat.


2011. máj. 11. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg varickokeled van. Ez egy visszértágulat, ami veszélytelen, és műtétet csak abban az esetben igényel, ha majd később amikor gyereket szeretnél nem akar sikerülni, és egy sperma vizsgálat kimutatja hogy nem elég a mennyisége az apasághoz. Ugyanis ebben az esetben melegebb környezet van a spermák részére mint kellene, és sok nem lesz életképes. Persze megnyugtatásként menj el egy urológushoz, hogy mást biztos kizárjon.
2011. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, ráadásul versenysportoló vagyok és nem okoz problémát. De ez személyfüggő. NE aggódj, nagyon gyakori, de az orvos is nézze meg!
2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

angryman.


Te mindenkinek a herevisszértágulatot írod pedig nem biztos, hogy az van neki. Ő a 3. ember akinek ezt írod. Próbáld szerintem afelé terelni a szót, hogy orvoshoz kell menni, nem pedig a neten kérdezgetni. És mielőtt bubognál, igen tudom milyen a hererák, ugyanis volt nekem. 35/F

2011. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom az utolsó mondatomig már nem jutottál el. Ebben a korban ez a legvalószínűbb here probléma.
2011. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!