Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület/műtét?

Fitymaszűkület/műtét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen téma van, de le irnám az én problémámat is.

Nekem az a baj a kolbászommal, hogy nyugalmi állapotba teljesen hátratudom húzni a fityiszt, de merev állapotba nem ugy marad, hanem visszahúzódik a bőr a makk mögé (vissza is tudom húzni) szóval az lenne a kérdésem, hogy végezzek nyújtógyakorlatokat a fityiszzel, ha ez segit... vagy valami más megoldás orvoson kivül, orvoshoz, csak nagyon végső esetben akarok elmenni, és, hogy ha arra kerül a sor , akkor menjek le a házidokihoz és kérjek beutalót az urulógushoz? és hogy az pénzbe kerül-e ha elmegyek urulógushoz és ott egyből lenyiszzantja a fityiszt?


2011. máj. 19. 07:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ez mennyibe fáj nekem?mármintmennyi pénz egy ilyen faszomság, és hogy zajlik ez a folyamat?
2011. máj. 21. 19:42
 12/15 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre ott a válasz abban a topikban, amit belinkeltem, csak ha nem lennél telhetetlen és megnézted volna, akkor most nem kérdezgetnél vakon mindenfélét. Hogy hogy zajlik meg minden, le van írva benne, csak lusta vagy megnézni.


Mindent ne várd, hogy a szádba rágjunk, tessék lépni (NEKED!) a megoldás felé! :O


tegnap 06:41-es voltam.

2011. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
**mármint az általam belinkelt a topikban szereplő topik alatt, azért is linkeltem be.
2011. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 22. 13:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Először is a műtét nem kerül semmibe.

Másodszor meg ha fitymafék műtéted lesz akkor semmit sem fogsz érezni belőle. Nekem két hete volt. Bekenték egy zsibbasztó krémmel a dákót, utána érzéstelenítőt szúrtak be amit már nem éreztem. Utána meg csak annyit éreztem hogy az orvos matat ott valamit. A műtét kb. 10 perces, ha akarod bent sem kell aludnod, reggel mész, este jössz. Az érzékenységedre az orvos felírhat neked kenőcsöt, vagy te otthon szépen hozzászoktatod ahogy érzed magadnak.

Ja és a műtét utána kb 10 nap és kiesik a varrat. Egy kis bemetszést ejtenek, amit összevarnak. Műtét után 2 hét és be is akaszthatod valakinek ha akarod :D

2011. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!