Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napok óta fáj külső látszat...

Napok óta fáj külső látszat nincs probléma mi lehet?

Figyelt kérdés
mitől lehet az hogy a fenekem a csontnál már 6-7 napja fáj.megnéztük nincsen semmi komolyab dolog csak elbarnult a környékén tehát nem okozhatja aranyér,patanás,stb... de viszont fáj ha ráülök nem értem mi lehet.2 napja kenem ló balzsámmal (kékel)hat mert talán nem olyan durva de viszont ha megint RÁülök akkor megint fáj ha felálok. lehet hogy növök?vagy mi ? nemértem segítsetek pls
2011. máj. 28. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez nekem zúzódásnak tűnik.


Nem sportolsz, vagy nem sérülhetett meg valahol?

2011. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

isten igazából elig streszes a suli :D lehet ott szereztem

őőő sportolni csak kondigépezek tehát semmi olyasmi bicóval nem estem mostanába tehát lehet suliba szereztem szerinted várjak még?

2011. máj. 28. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Ha 1 héten belül semmit nem változik, vagy ha nagyon fáj nézesd meg orvossal.
2011. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor fájt sokáig amikor át akartam bmx-el ugrani egy padot és be agadta hátso kerék és nyomtam egy szaltót és páffffffffffffff áuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu még mindig fáj ha vissza gondolok de meg repedt
2011. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszke de valószínüleg repedés mert néha ha felálok akkr olyan mintha eltörne vagy üreges lenne :S szerintetek? akkor valószínű hogy repedés/zúzódás.
2011. máj. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!