Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "szeretkezés közben fájdalmaim...

"szeretkezés közben fájdalmaim vannak"-mondja a párom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
elég hosszú szokott lenni egy aktus, aminek én örülök,( 38 nő) de gyakran nem tud elélvezni és látom rajta, hoyg tényleg fáj neki, kb ott ahol a nőknek a petefészkük van.40-50-es férfiak...tudja valaki mi ez?
2009. márc. 17. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A hasa alja?? Talán sérv?? Egy belgyógyász azért nem ártana...
2009. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Férfiproblémákkal érdemes felkeresni egy urológust (prosztata vizsgálat).

Ilyen idős korban már évente el kellene járnia prosztata vizsgálatra, olyan ez mint a nőknél a rákszűrés.

2009. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én az urológust mondtam neki, de büszke...neki nincs baja, ez valami más. gondoltam hátha valaki itt tudja , mert érzett ilyeneket. kösz
2009. márc. 17. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell győznöd a párod büszkeségét, mert valószínűleg prosztata problémája lehet, ami ebben a korban szinte normálisnak tekinthető. Vidd el orvoshoz, mert egyáltalán nem ciki, mondd meg neki, hogy ez a férfiak körében "Gyakorlatilag népbetegség, szinte mindenkinek van ilyen problémája, és egyáltalán nem szégyellnivaló. Ettől nem lett kevesebb, sőt! Büszke lennél rá, hogyha férfi létére elmenne orvoshoz, mert sok férfi nem teszi és ettől ő még csak különb lenne." :)
2009. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!