Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok elmenni?

Miért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Orális szex közben egyszerűen képtelen vagyok az orgazmusig eljutni, a végén pedig már egyáltalán nem élvezem a dolgot, mert azon görcsölök, hogy el tudjak menni, ami nem szokott sikerülni. "Máshogy" még nem szexeltem, de attól félek, akkor is ugyanez lenne a problémám. Önkielégítésnél ilyen gondom nincs, ez csak akkor van, ha valaki mással vagyok. Valakinek nincsen javaslata, hogy tudnám elengedni magam?

Az esetleg közrejátszhat, hogy homoszexuális vagyok? Úgy gondolom, már sikerült magamban lerendezni ezt a dolgot, de lehet, hogy tudat alatt nem békéltem még meg magammal?

19/F


2011. jún. 9. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Sz@rul szopnak,esetleg látod rajta a kelletlenséget az ilyesmi szokott lankasztó lenni.

Egyébként a szopás önmagában már nekem sem elég.Valami újjazás,csöcsörészés kell bele,mert megunom,kivéve ha tényleg élvezettel és odaadóan szop a csaj.

Persze ha engem is egy borostás,szőrös férfiszagú krapek pipázna,valószínűleg,sőt biztos,hogy föl sem állna,nemhogy ellőjek:).

2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha meleg vagy, akkor az nem kérdés, hanem vágy. Ha srácra vágysz, keress egyet. De a te korodban úgyis mindenre feláll, ami mozog. :)

Az, hogy nem tudsz elélvezni, legtöbbször pszichológiai dolog, önértékelési problémák vagy szexuális félelmek jelennek így meg. Próbálkozz olyannal, akiben feltétlenül megbízol. Fizikai problémád nyilván nincs, ha önkielégíteni tudsz, szóval a gondod biztos, hogy ott kezdődik, ha valaki mással van dolgod. Engedd közel magadhoz a másikat, bízz meg benne. Esetleg próbálja meg kiverni. :) Én sem élveztem el sosem az orális szextől, önmagában ingerszegénynek tartottam. De a szex a szopogatásnál jóval bonyolultabb dolog, amiben az a szép, hogy magától jön. Fedezd fel a tested, és lassan arra is rájössz, hogy az elélvezés és az orgazmus mennyire nem ugyanazt jelenti. :)

2011. jún. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!