Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? Szerintetek jó...

Körülmetélés? Szerintetek jó vagy rossz ötlet, ha nem indokolt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Rossz.

Nem véletlenül van az ott,hogy indokolatlanul meg kelljen szabadulni tőle.A higiéniával ne jöjjön senki,létezik víz meg szappan,és fityma nélkül is lehet valakinek túrós,büdös,ápolatlan nemi szerve.

2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Vallási ok? Mellesleg a méhnyakrák 90 %-ban a férfiaknak "köszönhető", a körülmetéltek társadalmában ez a betegség szinte ismeretlen...mivel khm..könnyebb tisztán tartani
2011. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van az elsőnek, felesleges és sztem káros.
2011. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na jó, igazából orvosilag indokolt, szűkületem van, de félek egy picit és próbálok infót gyűjteni....
2011. jún. 12. 20:20
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyéni dolog, van akinek tetszik, van akinek nem. Szerintem biztosan egyszerűbb mosni mint a "kabátosat". Egyéb okot(vallási vagy orvosi) nem nagyon tudok mondani. Fitymaszűkületet megoldja a dolog, az biztos.
2011. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem élveboncolásban végzik...azok figyelmébe, akik szerint káros, meg felesleges: konzultáljatok azokkal az egészségügyi oktatókkal, akik a fent közölt statisztikát összegyűjtötték....és oktatják. Ettől még ne kötelező: valóban ott a szappan.
2011. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de nem szép műtét után... :S
2011. jún. 12. 20:24
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
A heg hamar begyógyul, aztán már szép lesz megint. Inkább mint a fitymaszűkület.
2011. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Én csak annyit írtam,hogy ha orvosilag nem indokolt akkor rossz. (pl vallási okok miatt)

Káros? Hát a szűkületnél nem lehet károsabb.Ha muszáj,akkor muszáj.

2011. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
42%

Vallási okok vagy egészségügyi okok miatt meg kell csinálni. Ha nem követeli se a vallásod, sem az egészségügyi állapotod, akkor ne csináld meg.

A műtét utáni 2-3 óra (amikor lejár az érzéstelenítő) az nagyon fájdalmas(tapasztalat), de utána nem nagy kunszt. 3-4 hét után már elég szép is lesz :)

2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!