Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bajban vagyok. Impotens lettem?

Bajban vagyok. Impotens lettem?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, 75kg, sportos, egészséges, rendezett körülmények között saját nagy kertes házamban élek, normálisan táplálkozom. Van egy gyönyörű barátnőm, tökéletes alakkal bájos pofival, egyszerűen fullos a csaj. Volt egy-két olyan eset, amikor valami idegesitett szex közben (5x szólalt meg a telóm, nem tudtam, hogy elég tiszta vagyok e ahhoz, hogy cumizzon) a lényeg, hogy nehezebben merevedtem meg. Ettől még idegesebb lettem, hogy miért nem működök, pedig meg akarok felelni neki. Nem értem el teljes merevedést még akkor sem mikor rajtam röppent el. Volt, hogy 20 percen keresztül kényeztetett szájjal, de nem lett kemény, aztán még alig kezdtük el, máris alig birtam megállni, hogy elélvezzek korán. Addig jutottunk, hogy most 4-5 ilyen sikertelenebb alkalom után, hogy félek nekikezdeni. Nézem a gyönyörű testét, odaadóan foglalkozik velem, de egyáltalán nem áll fel és rettentően szégyenlem magam, ideges vagyok. Ezer meg ezer pasi a fél karját odaadná, hogy csak egyszer "jól megd*ghassa", én meg itt vagyok és képtelen vagyok igazán "boldoggá" tenni. Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen stresszes, hogy jussak túl ezen? Nem akarom elvesziteni, szeretnék tökéletes lenni számára. Mit tegyek?
2011. jún. 21. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán furán hangzik,de én javaslom, hogy guríts le előtte egy vagy két felest stressz oldónak.. Többet ne, mert az ugyanúgy befuccsolást eredményez.. De egy kettő talán ellazít annyira, hogy ne stresszelj.. Csukd be a szemed és ha kell ne rá, hanem a leegtitkosabb vágyaidra koncentrálj..
2011. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem lettél impotens. Te azt hiszed, hogy a te csajod a legtökéletesebb,a leg-leg, na ne ragozzuk. És te annyira meg akarsz felelni neki, hogy el ne távolodjon tőled, hogy bepánikolsz. Amikor együtt vagytok nem arra gondolsz, hogy milyen eszeveszettül jó vele a szex, hanem arra, hogy hú ez másnak is kell, és mindent beleakarok adni, csak hogy megtarthassam. De az agy ám nem így működik. Pont ellenkezőleg, leblokkol, pánikol. Ezért nincs normális merevedésed. És ha ezeket a gátlásokat, vagyis kényszerképzeteket nem hessegeted el magadtól, nem is tudsz normálisan teljesíteni. Örülj, hogy veled van, nem kell ajtóstól a házba rontani. Csak szép lassan, hogy térjen vissza az önbizalmad, ezt tudasd a lánnyal is. Hova a francba kell rohanni szeretkezés közben, sehova, van időtök, vagyis gondolom. Nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség, Ezt ne feledd!!!!
2011. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 2. lényegében elmondta a megoldást..én még azt javaslom,hogy csücsülj le és beszélgess vele...mondd el neki,hogy miért nem állsz,hogy gátlásaid vannak és beszélj őszintén arról is hogy szégyelled és a legkínosabb részletekről is,ne csak felszínes magyarázatokat adj..a magad érdekében...és akkor meg fogsz könnyebbülni...jegyezd meg,párod nem tökéletes,ahogy egyetlen nő sem...ha gondolod,kérdezd meg tőle,hogy neki voltak-e már életében gátlásai vagy változtatna-e magán valamit,ezzel megtudod,hogy ő sem gondolja magáról,hogy tökéletes(még akkor sem,ha amit gondol,nem úgy van,pl aztmondja h vastag a combja,közben meg nem...a lényege ennek,hogy neki is vannak ám gátlásai)...és neked ez kell,hogy rájöjj,hogy nem csak te félsz,hogy nem kell megfelelned,hogy nem a szex a lényeg,hanem,hogy mennyire szereted,hogy megpuszilgatod-e,hogy hozzád tud-e bújni,ha valami fáj neki,hogy leveszed-e a fölső polcról,amit ő nem ér el...és ilyen apróságok..hidd el,az mellékes,hogy mekkora a farkad és mennyi ideig bírod...

amit még ajánlani tudok:

próbáld meg a reggeli erekciónál

kapcsolj ki minden elektromos cuccot(telót is,ébresztőórát is,mindent ami zavarhat)

mosd meg előtte:D (ha ez is problémát okoz)

és iktass ki mindent ami elvonhatja a figyelmed...

szeretkezés közben pedig ne görcsölj,hanem élvezd..ha látod,hogy önfeledten élvezi a dolgot,a te farkadon ugrabugrál,téged szeret,imád kényeztetni akkor semmi gond...

kérd meg h segítsen...pl masztizzon előtted...éheztessen ki..súgjon napközben izgató dolgokat a füledbe,de másnap estig nincs szex...vagy ameddig épp bírja..

pár ilyen és el fog múlni,de ne görcsölj rajta,mert az ront a helyzeten...ez nem egy hiányosság,hanem egy természetes jelenség,amit az agyad generál mert szorongsz...felejtsd el...csak élvezzétek az eltöltött időt...


(ha ezek sem segítenek és nem tudod kikapcsolni az agyadat,menjetek el KÖZÖSEN szexuálpszichológushoz és ő 100%-ig biztos szaktanácsot ad...ha gátlásos vagy,gondolj arra,hogy a párod megérdemli,hogy mindent megtegyél az ügy érdekében...de 99,9%,hogy a leírtak valamelyike segíteni fog)

remélem,segítettem...aztán majd írj fejleményeket

20/L

2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótoknak, hogy válaszoltatok.

I) A piás megoldást nem tudom kipróbálni, de talán nem is a legmegfelelőbb kapaszkodó a pia ehhez.

II) Nem sietünk sehová, van rá idő, de ha néhány másodperc helyett néhány perc alatt se olyan amilyennek lennie kéne akkor teljesen leblokkolok.

III) Elmondtam neki már még tegnapelőtt, nagyjából mindent amit leírtam, de tegnapra ez nem hozott eredményt. Ugyanúgy nehezen ment és közben mindketten zavarban vagyunk. Átbeszéltük ki mivel nincs megelégedve magán, de szerintem mind butaság amit magával kapcsolatban állít. Tényleg tökéletes, és ezt most nem a szerelmes férfi mondja, hanem a nagyon válogatós, maximalista és kritikus.


Tegnap koradélután nehézkesen működött a dolog, sokáig tartott mire "kész" lett a "szerszám", de aztán jó volt. Nem nyugodtam meg. Este viszont csak úgy spontán hozzámbújt és adott 2 puszit a hasamra, nekem meg olyan merevedésem lett, hogy a takarót is felemelte... Kihasználtuk a helyzetet, de csak legközelebbi alkalommal derül ki, hogy megnyugodtam e...

2011. jún. 22. 06:41
 5/5 anonim ***** válasza:

ügyesek vagytok:) a cél pont ez volt,hogy minél jobban zavarban legyetek egymás előtt és ezt közösen küzdjétek le..azt meg előre megmondtam,hogy hülyeségnek fogod tartani,amit magáról mond,de hidd el,ő tényleg így látja és hiába mondod,hogy nem így van,ettől még nem fogja másképp látni...nekünk nőknek vannak ilyen magunknak csinált hülyeségeink,itt a fő az,hogy megértsd,hogy tényleg gátlásokat okoz...és simán párhuzamot vonhatunk ilyen téren veled,mert neked a mondvacsinált hülyeséged az,hogy félsz,hogy meg kell felelned...abszolút nem így van,te mégis így érzed,és ezért még az agyad mondvacsinált "betegséget" is kreál hozzá:) szóval erről ennyit:D

a merevedést örömmel hallom...látod,ilyen vagy,ha elengeded magad és csak spontán történnek a dolgok...2 puszitól merevedés...és ezek után még itt rinyálsz,hogy nemmegy:D:D ne akard görcsösen a dolgokat...soha ne az legyen,hogy elkezdi puszilgatni a nyakadat és már akkor rágörcsölsz,hogy na ebből szex lesz és akkor meg kell felelni és fel kell állni és úristen mit fog szólni ha megint nemmegy..stb,mert akkor már az elején ellbukott a dolog...koncentrálj a pillanatnyi érzésre...képzeld magad elé,ahogy az ajkai hozzád érnek...és ne gondolkozz előre,hogy mi lesz meg mi lehet ebből...majd lesz és kész...nem mindent kell neked irányítani és játszani a nagyfiút...néha neked is kijár egy kis szabadság:) hagyd,hogy kényeztessen a kedvesed és közben vessz el a részletekben..hogy mennyire élvezi,hogy ő irányít,hogy mennyire izgatja mikor felnyögsz...vedd észre a kis dolgokat:)

2011. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!