Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor impotens vagyok...

Most akkor impotens vagyok vagy mi? 15éves/F

Figyelt kérdés
egy ideje matyizás közben se áll fel rendesen ez azt jelenti hogy impotens vagyok??:( amugy most éppen beteg vagyok lehet valami köze hozzá?? (félek pls segitsetek)
2011. ápr. 2. 01:27
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis felállni fel áll csak nem maximálisan. lehetséges hogy a megfázás miatt van? hogy kimerült vagyok?
2011. ápr. 2. 01:39
 2/5 Pinocchio ***** válasza:
Ennek ezernyi oka lehet.Sokszor inkább pszichés oka van.
2011. ápr. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem kell mindig állnia! a masztizásnál nincs mindig meg a megfelelő szexuális vágy! Majd ha élesben összejössz egy lánnyal, működni fog! de az idegeskedés tényleg nem használ, sok esetben épp amiatt mondanak csődöt a férfiak! De az el szokott múlni, ha egy megértő társ lesz :)
2011. ápr. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az nem lehet hogy mostanság sokszor vertem és a testem nem akarja annyira. Mert most beteg is vok a fantáziàm se a legjobb meg csak unatkozásbol matyizok. Remélem csak ennyi a probléma mert már itt idegesitem magam ezen.

Amugy kb 1-2 napja tart ez a dolog. Kb miota beteg vok.

(bocsánat az ékezetekért csak német telefonrol vagyok)

2011. ápr. 2. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet,ne erőltesd,ha nagyon érzed szükségét akkor csináld csak,kicsit pihiz,impotens semmiképp nem vagy.Az hogy beteg vagy annak is lehet köze.Ilyen mással is előfordulhat.
2011. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!