Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Közel sem vagyok impotens,...

Közel sem vagyok impotens, mégis néha nem úgy működik ahogy kéne. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Néha szex közben a farkam egyszerűen túl hamar veszti el keménységét. Nem értem a problémát, mert nem vagyok impotens, viszont rettentően zavaró. Mi több, a végén csak a saját kezemtől tudok elmenni, másoknak soha nem sikerül elérniük ezt a hatást nálam. Az önkielégítés számának és mértékének lehet köze hozzá? Ha naponta fogom marokra, az közbejátszhat?
2011. szept. 14. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
közre bizony
2011. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez már annak a kezdete hogy a végét járja a szerszámod. Ilyenkor már nincs mit tenni elhasználtad. Ha annak idején karban tartod a szerszámodat rendesen akkor ez nem történik meg. Egy bizonyos üzemóra után elhasználódik
2011. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja azt nem mondtam h 22 éves vagyok. nem hiszem hogy annyi órán túl lennék h elvan használódva. Főleg h nem volt túl sok szexuális kapcsolatom.
2011. szept. 14. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
stressztől is előfordulhat, esetleg máshol jár az agyad, barátomnál is volt ilyen ő azt mondta hogy a feszültség miatt és az se tesz jót ha esetleg előtte valamin összekapunk.. nem feltétlenül van baja a farkadnak csak nyugodt körülmények között legyetek együtt..
2011. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előjáték soksoksok előjáték és kellő szimpátia!!!
2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kozrejatszik szerintem is, es bizony ezt hivjak merevedesi zavarnak (azaz impotencianak). Hazilagosan ugy tudsz rajta segiteni, hogy ha szeretkezel, akkor megmondod a élanynak, hogy nem vagy egeszen magabiztos, ami amerevedsedet illeti, es ezert hadd legyel teljesen passziv nehany hetig (csak petting). Ez konnyen segithet, mert igy kipihened azokat a mentalis funkciokat, amik bezavarnak a merevedesbe.

35L

2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

türelmes partner kell


ne foglalkozz azzal, ha közben összeesel, mással is előfordul, minél jobban stresszelsz ezen, annál többször fog bekövetkezni

szimplán csak élvezzétek a dolgot, sok mindent lehet még azon kiviül is csinálni, hogy berakod


gumival esel össze, vagy anélkül?

ha gumival, akkor szimplán nem kapod meg a szokott ingereket, érdemes rubbed vagy intensity gumit használni, van olyan gumi amiben aztán tényleg nem érezni semmit.


fedezzétek fel egymás testét, a farkadon kiviül mi az még amitől beindulsz?


kísérletezz a recskával úgy, hogy úgy mész el, hogy a farkadhoz hozzá sem érsz (ha így nem megy, akkor a makkodhoz)


segíthet még egy pár pohár bor is, oldja a gátlásaidat, persze túl sok alkohol már nem jó

2011. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!