Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egésséges ez? 14/F A peniszem...

Egésséges ez? 14/F A peniszem állva 9cm de a fityma nem jön le rola. Lankadt állapotba lejön de ha tovább akarnam huzni egyikfelöl le van tapadva. Lankadva csak 6cm-7cm. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A figyelmedbe ajánlom ezt a topikot, mert itt nagyon szépen le van írva minden, ami miatt nem jöhet hátra az a fityma.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

De ha csak le van tapadva, az a kisebbik baj. Ilyenkor el kell menni az orvoshoz, és feltépetni, mert serdülőkorban újra le szokott tapadni nagyon sokaknak (nekem is le volt, pedig én rendesen mostam). Ha viszont más oka van, azt mihamarabb meg kell oldani.

A belinkelt topikban a hosszú hozzászólás írója elég tapasztalt-e témában, kérdéseiddel nyugodtan fordulhatsz hozzá.


A peniszméret meg a szőrösödés meg szerintem nem mérvadó ennél a kérdésnél.

2011. júl. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Enis rendszeresen mosom, de mar reg tettem fel a kerdest es azota felalva is lejon rola a fityma. zde a letapadassal gondok vannan. Szoljak anymnak? Faj a beavatkozas? Mit csinal olyankor a doki?( bocs az ekezeteker)
2011. júl. 20. 08:45
 13/14 A kérdező kommentje:
*anyumnak?
2011. júl. 20. 08:46
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha letapadásod van fellazítja az orvos,injekciót kapsz a kukidba és felrántja,de nem érzed az érzéstelenítő miatt,utána lehet is haza menni,nem műtéti beavatkozás,vagy kenőcsőt ír rá vizsgálat után.Szólj neki beszélj vele,anyukáddal hogy mire gyanakodsz,ha szégyenlős vagy akkor megbeszéled vele,hogy vagy kinnt várjon meg amikor megvizsgál az orvos,vagy majd bennt forduljon addig el.De akár előszőr a háziorvosodnak is meg lehet mutatni.De a fürdőző módszert is csináld tovább.Odamész anyukádhoz és leülsz vele beszélgetni,elmondod hogy anyu komoly dolgoról szeretnék veled beszélgetni,azt gyanítom hogy letapadásom van,tudnál segíteni milyen orvoshoz menjünk és szépen megbeszélítek.
2011. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!