Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szégyen-e, ha egy harmincon...

Levka Reina kérdése:

Szégyen-e, ha egy harmincon túli, életerős férfi fél az injekciótól?

Figyelt kérdés
Én úgy vélem, nem tehet róla, maximálisan empatikus vagyok vele olyankor, de sokan azt mondják, ez is nevetséges...
2011. júl. 6. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenki fél valamitől, aki meg nem az meg hazudik és fél mindentől.

Apám a sebészettől fél, pedig katona volt, bár hozzáteszem, nem csoda, hisz majdnem kéthavonta összetöri magát. Hiába, mindene a motorja.

2011. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lázár Deniel válasza:
43%
hát szerintem gáz tesom 6 éves és akár mien injekciót félsz nélkül bevállal nem sir semmi jelet nem ad a félsz nek szoval igen
2011. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az igazi bátorság az, mikor megteszed amitől félsz. Uccu neki, ne félj tőle
2014. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen, ha fél. Mindenki fél valamitől és az injekció amúgy sem egy kellemes dolog. Nem tartom gáznak, ha egy felnőtt férfi felszisszen, elfordul, vagy netán megkér valakit, hogy had fogja a kezét, de ha mondjuk kislány módjára elkezd hisztizni, hogy márpedig ő nem, na az tényleg mulatságos.
2014. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!