Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a gondom, hogy egyik nap...

Az a gondom, hogy egyik nap felkeltem és nem volt meg az egyik here golyóm. És van még egy problémám, hogy csak a péniszem egyik oldalán nő szőr. De ott dúsan nő. Ez is miért van? A másikon pedig zéró szőr.

Figyelt kérdés

Egyik nap felkeltem és hiányzott az egyik heregolyóm....

Ezt nagyon komolyan mondom.

+

csak a péniszem egyik oldalán nő szőr...de ott nagyon,a másik oldal csont csupasz...

Ez nagyon komoly, kérem csak komoly válaszokat hagyjatok a topikban.


2011. júl. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szőrre nem tudok mit mondani, de a másik elég komoly dolog. Ha még mindig nincs meg a heréd, akkor az valószínű, hogy visszacsúszott a lágyékcsatornába és ott rekedt. Menj orvoshoz, mert ez beavatkozást igényel és nem játék!
2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:

Gondolom már meglett a golyód :D nem szoktak csak úgy elveszni, de olyan valóban előfordulhat, hogy fekvéstől, forgolódástól fel tud csúszni a medencecsontodhoz,(a csont és a bőr közé) de semmi pánik, ahogy megmozdulsz előkerül :D


Megoldom akkor már a másik természetfeletti jelenséget is :D

A nadrágod kidörzsölheti egyik oldalt jobban a szőrt, mint másikon.

2011. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a golyód még mindig nem került elő, akkor irány az orvos, mert a tartós meleg nem tesz jót neki, és gondolom meg szeretnéd tartani
2011. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem kamuzol.

ilyen nincs, hogy csak az egyik oldalon van szőr.

2011. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szexhirdetéssez amúgy?
2011. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!