Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereeákom van? Aggodok

Hereeákom van? Aggodok

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ma reggel elkezdett fájn ia herém a bal amikor mozogtam egész nap kellemetlen volt (szurt,nyomta)este a fürdökádban meg felfigyeltem és megtapintottam a bal herémen fent 1 kisseb kemény gubancot hererákom van?
2011. júl. 9. 21:40
 1/7 neewollah ***** válasza:

Nem valószínű a hererák,lehet akár a here egy kis függelékének csavarodása is...

Ha holnap is fáj menj el dokihoz,ő megvizsgálja,esetleg ultrahangra küld és kiderül a baj

2011. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönö ma segitséget de ha a függelék csavarodása abbol lehet valami baj?
2011. júl. 9. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:
meg azon vacilálok hogy nem-e herecsavarodás lett mert ott is nagyrészt alvás közben történik de eltelt a 6 ora és nem piros a zacskóm és nem is kék a péniszem fölött
2011. júl. 9. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fáj,menj orvoshoz. Lehet,hogy valami gyulladás van.

A csomó a mellékhere lehet,de majd megmondja a doki. A lényeg,hogy jobb dokinak látni,mert a gyulladás tartósan nem tesz jót semminek se..

2011. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ami a tetején van az a Müller féle járat maradványa (ezt lassan naponta 2x leírom)


a herecsavarodás baromság, az egyrészt annyira fáj, hogy beszarsz, másrészt régen rossz, ha másnap mész dokihoz, mert addigra a heréd elhal

de neked nincs herecsavarodásod


fürdőkádban ücsörögjél egy kicsit a meleg vízben, ellazulva, amikor a heréid is lazák egy kicsit masszírozgasd meg őket finoman

nem recskáztál tegnap túl vadul, vagy túl hosszan elnyújtva orgazmus nélkül? mert attól fájhat a heréd

vagy pl. sok biciklizéstől, szétverte a nyereg, vagy vmi hasonlóra gondolj


ellenben ha a fájdalom napokon keresztül sem szűnik meg, akkor menj el urulógiára

2011. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor aggódjál, mikor a doki mondja hogy rákod van.
2011. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor sem kell, mert a hererákos emberek több mint 99%-a teljesen kigyógyul és teljes életet él.
2011. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!